Son konular

3 Malzeme İle Omlet Ekmekler Pratik Ve Çıtır

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
3 Gereç İle Omlet Ekmekler Pratik Ve Çıtır Tanımı İçin Gereçler
1 adet ekmek ince dilim
4 adet yumurta
1 kalıp beyaz peynir

3 Materyal İle Omlet Ekmekler Pratik Ve Çıtır Tanımı Yapılışı
Not EkleTanımı Yazdır

Hem bayat ekmekleriniz çöp olmasın hemde kahvaltı için sıcak çıtır lezzetin tadına varın.
Ekmekleri dilimleyip tepsiye dizin.
Bir kaptan yumurta ve peyniri koyup ezin.
Ekmeklerin üzerine sürün.
Fırına verin.
Sıcak sıcak servis edin.

Similar threads

• Soru
Kahvaltılık Çıtır Çıtır Sarımsaklı Ekmekler Tanımı İçin Malzemeler 13 adet ekmek (istediğiniz her ekmek olur ben bayat ekmeklerimi değerlendirdim.) 1 tatlı kaşığı tereyağı Yarım çay bardağı zeytinyağı 1 yemek kaşığı labne peyniri 3 diş sarımsak Kaşar peyniri rendesi (100gr) 5-6 kol maydanoz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
  • Soru
Peynirli Çıtır Ekmekler Tanımı İçin Gereçler Ben yarım kase kadar kaşar peyniri Yarım kase kadarköy peyniri kullandım 1 tane dilimlenmiş ekmek 3 adet yumurta 1 kapya biber 1 küçük kuru soğan 3-4 yeşil biber 1 domates 3-4yemek kaşığı sıvı yağ Karabiber Peynirli Çıtır Ekmekler Tanımı Nasıl...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Pratik Pizza Ekmekler Tanımı İçin Gereçler Kişi sayısına nazaran ekmek dilimi Tereyağı Ketçap Sucuk Mısır 1 adet yumurta Kaşar peyniri Zeytin 2 adet çarliston biber 2 adet domates Tuz Pratik Pizza Ekmekler Tanımı Yapılışı Öncelikle dilim ekmeklerimizin üzerine tereyağı sürelim. Daha sonra...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Altı Çıtır Patatesli Omlet Tanımı İçin Gereçler 1 adet orta uzunluk patates 1 yemek kaşığı kadar rende kaşar Tuz karabiber kimyon zerdeçal pulbiber 3 yumurta Maydanoz (Bende kuru maydanoz) 1-2 yemek kaşığı zeytinyağ 1 dilim ezine peynir Altı Çıtır Patatesli Omlet Tanımı Yapılışı Bir patates...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Bayat Ekmek Pizzası Tanımı İçin Gereçler 1 adet bayat ekmek 2 tatlı kaşığı salça 10 adet siyah zeytin 10 adet yeşil zeytin Yarım kapya biberi 1 adet domates Bir tutam maydanoz Bir tutam dere otu Rendelenmiş kaşar peyniri Kekik Kırmızı toz biber 3 yemek kaşığı zeytinyağı 3 yemek kaşığı su Tuz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
Üst Alt