Son konular

Ara Öğün(124 Kalori)

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
1 fincan nescafe şekersiz(2si 1 arada) kahve
1 adet hurma
1 adet ceviz
Kahvemizi yapıyoruz kahvemizde 50 kalori bulunmaktadır.
1 adet hurmada ise 42 kalori bulunmaktadır.
Son olarak cevizde ise 32 kalori bulunmaktadır.
Bir orta öğünü 124 kalori ile kapatmış oluyoruz.
Sağlıklı günler dilerim.

Similar threads

• Soru
Diyet yapanlar için ara öğün olmazsa olmazdır. Kişinin diyetine göre yapılan ara öğün sayısı 1 ila 4 arasında değişebilir. Doğru ara öğün seçimi kan şekerinizi sağlıklı bir şekilde artmasını sağlayarak sizi uzun süre tok tutar, bağırsak hareketlerinizi hızlandırır. Ve gün içerisinde ihtiyacınız...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Ara öğünler; kan şekerinizi dengeleyerek çabuk acıkmanızı, bir sonraki öğünde fazla yemenizi engeller ve metabolizmanızı hızlandırır. İştahınızı kontrol altında tutarak kilo vermenize yardımcı olup, istediğiniz kiloda sabit kalmanıza destek olur. Ayrıca ana öğünlerin hafif yenilmesiyle azar azar...
Cevaplar
0
Görüntüleme
23
  • Soru
Ara öğün tüketmek sağlıklı yağ kaybı için çok önemli. Tabi ara öğünü de abartmadan yapmak lazım. Kimisi devamlı saat başı bişeyler yemeye çalışır ara öğün diye. Bu yanlıştır. Her öğün aranız ortalama 2,5-3 saat olmalıdır. Örneğin sabah 8:00-8:30 gibi kahvaltı yapan biri için ilk ara öğün saati...
Cevaplar
0
Görüntüleme
32
  • Soru
1. Hurma neden mucizevi meyvedir? (diğer meyvelerden ayırt eden özellikleri vb.) Tıbbi Nebevi’nin en önemli besini olan hurmayla ilgili son yıllarda çok sayıda araştırmalar yapılmakta, her seferinde farklı faydaları ortaya çıkarılmaktadır. Hurma, besin içeriği en zengin meyvelerdendir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Sağlıklı ve dengeli beslenmenin altın kuralıdır 3 ana 3 ara öğün şeklinde beslenmek. Ana öğünlerimi düzenli tüketiyorum fakat ara öğünlerimi hep atlıyorum veya ara öğünlerde hangi tür besinleri seçeceğimi ve ne miktarda tüketeceğini bilmiyorum diye yakınan birçok kişi ile karşılaşıyorum Ara...
Cevaplar
0
Görüntüleme
28
Üst Alt