Artan Pilavdan Et Tadında Köfte Yapımı (Artan Pilavın En Lezzetli Hali) (Videolu)

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Artan Pilavdan Et Tadında Köfte Üretimi (Artan Pilavın En Lezzetli Hali) Tanımı İçin Malzemeler
1 tabak kalan pirinç pilavı
2 adet yumurta
1 adet soğan
1 diş sarımsak
4 yemek kaşığı un
3 yemek kaşığı galeta unu
1 paket kabartma tozu
Yarım demet maydanoz
Tuz ,karabiber ,pul biber ,kimyon
Kızartmak için;
Sıvı yağ

Artan Pilavdan Et Tadında Köfte İmali (Artan Pilavın En Lezzetli Hali) Tanımı Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Derin bir kaba bütün gereçleri ekleyip yoğuralım.
Hazırladığımız harçtan kesimler alarak köfte halini verelim.
Kızartmak için tavaya sıvı yağ ekleyelim yağı biraz kızdırdıktan sonra hazırladığımız köfteleri altı üstü kızarana kadar pişirelim.
Detaylı bilgi için youtube kanalımı ziyaret edebilirsiniz yorumlarınız benim için çok değerli.

Artan Pilavdan Et Tadında Köfte İmali (Artan Pilavın En Lezzetli Hali) Tanımı Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Nugget Tadında Çıtır Çıtır Tavuk Köftesi Tanımı İçin Materyaller 800 gram tavuk göğsü kıyması 1 su bardağı ekmek içi 2 yemek kaşığı sıvı yağ 2 yumurta 1 tatlı kaşığı tuz 1 tatlı kaşığı kırmızı toz biber 1 tatlı kaşığı kara biber 2 diş sarımsak küçük ise 4 adet 1 su bardağı un 1.5 su bardağı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
  • Soru
İskender Tadında Köfte İskender Tanımı İçin Materyaller Kıyma İçin Yarım kilo az yağlı kıyma 3 adet orta uzunluk soğan 2 diş sarımsak 1 çay kaşığı karabiber 1 çay kaşığı pul biber 1 çay bardağı galeta unu Tuz Köfteyi Kızartmak İçin 2 yemek kaşığı sıvıyağ Ekmek İçin 2 pide ekmek 1 yemek kaşığı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Avcı Böreği (İçli Köfte Tadında) Tarifi İçin Malzemeler 5 tane yufka Yufkalara sürmek için 1 su bardağı su 1 çay bardağı sıvı yağ İç harcı 500 gram kıyma 3 tane kuru soğan 1 tatlı kaşığı kırmızı biber 1 çay bardağı köftelik bulgur Pulbiber, kimyon, karabiber, tuz 1 su bardağı iri dövülmüş ceviz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
İçli Köfte Tadında Avcı Böreği Tarifi İçin Malzemeler 2 tane yufka 200 gram kıyma 1 tane soğan 5 yemek kaşığı iri çekilmiş ceviz 5 yemek kaşığı sıvı yağ Tuz Karabiber Pulbiber Yatım çay bardağı ince bulgur Kızartmak için; 2 adet yumurta Galeta unu İçli Köfte Tadında Avcı Böreği Tarifi Nasıl...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Kat Kat Çıtır Çıtır İçli Köfte Tadında Börek (Videolu) Tanımı İçin Gereçler 5 adet yufka Sosu için 1 su bardağı sıvı yağ 1 çay bardağı + 1 tatlı kaşığı un 1 yemek kaşığı sirke (ben üzüm kullandım) 1 tatlı kaşığı silme tuz İçine 500 gram kıyma 1 adet orta uzunluk soğan Yarım çay bardağı sıvı yağ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
Üst Alt