Son konular

Bisküvili Pasta (Yiyenler Yaş Pasta Sanacak)

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Bisküvili Pasta (Yiyenler Yaş Pasta Sanacak) Tarifi İçin Malzemeler
Küçük bir tencere
1 paket bisküvi
1 paket puding
Süsleme malzemeleri

Bisküvili Pasta (Yiyenler Yaş Pasta Sanacak) Tarifi Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır

Bunu gören yaş pasta sanır!!!!!!.Kesinlikle nefissss bişey hem görüntüsü hemde tadı
Öncelikle pudingi hazırlayalım ve kenara alalım.
Ben elimde bulunan en küçük tencereyle yaptım ve 2. Paket bisküviden 4-5 tane kullandım.
Tencerenin içini streçle kaplayalım.
Bisküvileri pudinge batırıp tencerenin içine düzgün bi şekilde yerleştirelim.
En son üzerinde boşluk kalan yerleri de pudingle kapatıp buzdolabına koyalım.
3-4 saat dinlendirip aldıktan sonra bir tabağa ters çevirip streçleri alalım.
Dilediğiniz gibi süsleyip servis edebilirsiniz.Afiyet olsun.
Bisküvili Pasta (Yiyenler Yaş Pasta Sanacak) Tarifi Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Bisküvili Yaş Pasta Tanımı İçin Malzemeler 3 paket kakaolu puding 1 ,5 litre süt 1 paket kakaolu bisküvi (2 sıra) 1 paket sade bisküvi (2 sıra) 1 paket krem şanti 1 bardak süt (krem şantiyi yapmak için) Eti çubuk çikolata Gümüş pasta süsü (üzerini süslemek isteğe bağlı, meskende ne varsa...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Bisküvili Yaş Pasta Tarifi İçin Malzemeler 2 paket kakaolu petit beurre bisküvi 2 paket sade petit beurre bisküvi 3 paket kakaolu puding (1 su bardağı pişmiş puding dış kaplamasına ayrılacak) Pudingi Hazırlamak İçin; 1.5 lt süt Dış Kaplaması İçin; 1 paket sade krem şanti 1 su bardağı ayırdığımız...
Cevaplar
0
Görüntüleme
20
  • Soru
Tencerede Bisküvili Yaş Pasta Tarifi İçin Malzemeler Kreması için: 4 su bardağı süt (800 ml) 1 su bardağından bir parmak eksik şeker 2 çorba kaşığı un 2 çorba kaşığı nişasta (ben mısır kullandım) 3 çorba kaşığı kakao 1 çorba kaşığı tereyağı 1 paket vanilya 30 gr sütlü çikolata (olmasa da olur )...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
  • Soru
Burçak Bisküvili Pasta Tarifi İçin Malzemeler 1 litre süt 2 paket sade burçak bisküvi 2 paket kakaolu burçak bisküvi 2 paket kakaolu puding Üzeri için: Hindistan cevizi Burçak Bisküvili Pasta Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Süt ve pudingi pişirin. Borcama biraz puding sürelim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Bisküvili Pasta Tarifi İçin Malzemeler 3 paket petibör bisküvi 2 paket kakaolu puding Süt (Puding için) 80 gram sütlü çikolata 1 paket krem şanti Bisküvili Pasta Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır İlk olarak pudingi tarife göre hazırlıyoruz. Piştikten sonra içine sütlü çikolatayı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
25
Üst Alt