Son konular

Bisküvili Pasta

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Bisküvili Pasta Tanımı İçin Materyaller

Büyük Dikdörtgen Borcam İçin
3 paket petibör bisküvi
Muhallebisi İçin
1.5 litre süt
1.5 su bardağı un (200 mg)
Yarım su bardağı nişasta
1.5 su bardağı şeker
1 paket vanilya
1 yemek kaşığı tereyağı (Yada margarin)
3 paket petibör sade bisküvi
5 yemek kaşığı kakao
Orta uzunluk bir kase bitter pul çikolata kullandım sütlü çikolata da olur tercih sizin

Bisküvili Pasta Tanımı Yapılışı
Not EkleTanımı Yazdır
Birinci olarak kuru materyallerin hepsini tencereye koydum ve karıştırdım.
Sonra üzerine sütü ek ettim ocağa aldım yarım açık ocakta hoş karıştırdım ki topak olmasın pişene kadar karıştırmaya devam ettim.
Yoğunlaşıp göz göz pişince ocağı kapattım bu evrede çikolata ve tereyağını ek ettim sıcağıyla eriyene kadar hoş karıştırdım çikolatalı muhallebim hazır oldu.
Büyük borcama bisküvileri dizdim üzerine muhallebiyi her yerine yaydım bisküviler bitene kadar bu süreci tekrarladım üzerini dilediğiniz üzere süsleyebilirsiniz. Bir evvelki paylaşımımda reels de yapılışı var Tanımımı deneyenlere şimdiden afiyet olsun

Similar threads

• Soru
Petibör Bisküvili Mozaik Pasta Tanımı İçin Malzemeler 1 paket bebe bisküvisi 2 su bardağı nesquik 2 paket petibör bisküvi 2 yemek kaşığı kakao 1.5 su bardağı süt 1 paket margarin 1 yemek kaşığı tereyağı Muhallebisi için; 1 litre süt (yani 5 su bardağı) 3 yemek kaşığı un 3 yemek kaşığı nişasta 1...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Bisküvili Pasta Tanımı İçin Malzemeler 2.5 paket petibör bisküvi Puding için: 3 yemek kaşığı oldukça zirveli un 4 yemek kaşığı olağan zirveli kakao 6 su bardağı süt 1 yemek kaşığı margarin 1 vanilya 1 su bardağı şeker Bisküvili Pasta Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Margarin ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Çikolatalı Bisküvili Pasta Tanımı İçin Gereçler 1 paket sade petibör bisküvi 1,5 paket kakaolu petibör bisküvi (Küçük olan paketlerden ) Kreması için; 1 litew süt (5 su bardağı) 2 yemek kaşığı tepeleme un 3 yemek kaşığı nişasta 1 su bardağı toz şeker 1 paket şekerli vanilin 1 portakal kabuğu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Bisküvili İrmik Pasta Tanımı İçin Materyaller 1 su bardağı irmik 1 su bardağı şeker 1 litre süt Yarım paket petibör bisküvi Üzeri İçin 1 paket çikolata sosu Ceviz Eti puf Jelibon Çikolata Çikolata Sos Tanımı 1.5 yemek kaşığı kakao 1.5 yemek kaşığı un 2 yemek kaşığı şeker 1 su bardağı süt 1 su...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Çok Kolay Ve Çok Lezzetli Bisküvili Pasta Tarifi İçin Malzemeler 1.5 litre süt Yarım su bardağı un 2 yemek kaşığı nişasta 3 yemek kaşığı kakao 1 su bardağı şekeri 1 paket vanilya 1 yemek kaşığı tereyağı 1 yemek kaşığı çikolata 3 paket petibör bisküvi Üzeri için; Rendelenmiş çikolata Çok Kolay...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
Üst Alt