Son konular

Coleslaw

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Coleslaw Tarifi İçin Malzemeler
Yarım lahana
2 havuç
Mayonez
2 3 kaşık yoğurt
Sirke bir kaşık
Tuz ve bir kaşık şeker

Coleslaw Tarifi Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Yarım lahana kıyıyorum mümkün olduğunca ince.
Havucu rendeliyorum.
Mayonez ve yoğurdun sulu olmayan kısmını karıştırıyorum ve kaşık elma sirkesi isteğe bağlı olarak limon mısır konserve turşu ekleyebilirsiniz.
Coleslaw Tarifi Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Coleslaw Tarifi İçin Malzemeler Küçük bir lahananın çeyreği 1 adet havuç 5-6 yemek kaşığı yoğurt 2-3 kaşık mayonez 1 yemek kaşığı sirke Yarım limon suyu 1 çay kaşığı şeker Tuz İsteğe bağlı bir diş sarımsak Coleslaw Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Lahanayı ince doğrayın havucu da...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Coleslaw (Lahana) Salatası Tarifi İçin Malzemeler Çeyrek beyaz lahana Yarım kuru soğan 1 adet havuç 1 su bardağı yoğurt 1 adet sarımsak 2 yemek kaşığı sirke 1 çay kaşığı ucu ile tuz 1 tatlı kaşığı şeker (veya pudra şekeri) 3.yemek kaşığı mayonez Coleslaw (Lahana) Salatası Tarifi Nasıl Yapılır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Coleslaw Salatası Tanımı İçin Malzemeler Küçük 1 lahananın çeyreği 2 adet havuç 1 kase yoğurt 2 kaşık mayonez Yarım limon suyu 1 çay kaşığı şeker Tuz Coleslaw Salatası Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Lahanayı incecik doğrayalım, havucu rendeleyelim ve bir kaseye alalım. Yoğurtlu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Coleslaw Salata Tanımı İçin Gereçler 1/3 küçük uzunluk lahana 2 adet havuç 1 çay bardağı mısır 1 adet küçük kuru soğan 6 çorba kaşığı mayonez 1 çorba kaşığı şeker 1 tatlı kaşığı tuz 1 adet limon suyu 1 çorba kaşığı üzüm sirkesi Coleslaw Salata Tanımı Yapılışı Kuru soğan ince rendelenir. Havuç...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Coleslaw Salata Tanımı İçin Malzemeler 2 adet havuç 400 gram lahana 1 adet küçük uzunluk soğan 1 yemek kaşığı hardal Yarım su bardağı süzme yoğurt Yarım çay bardağı mayonez Çeyrek limon suyu 1 yemek kaşığı sirke 1 çay kaşığı tuz 1 yemek kaşığı şeker Coleslaw Salata Tanımı Nasıl Yapılır? Not...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
Üst Alt