Son konular

Cool Lime

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Cool Lime Tanımı İçin Gereçler
1 avuç taze nane (seviyorsanız biraz daha fazla koyabilirsiniz)
5 yemek kaşığı toz şeker
2 limon kabuğu
1 adet limon suyu (ben koymayı tercih ettim daha hoş oldu)
500 ml su
Buz

Cool Lime Tanımı Yapılışı
Not EkleTanımı Yazdır
Birinci olarak limon kabuklarını, naneyi ve şekeri güzelce 5-6 dakika kadar ovalım.
Daha sonra üzerine suyu ekleyip biraz dinlendirelim.
1 adet limon suyunu dökelim karıştıralım.
Buzluktan çıkardığınız buzları parçalayın ve bardağa dökün.
Üzerine yaptığınız karışımı süzerek bardağa boşaltın. İşte efsane tat. afiyet olsun

Similar threads

• Soru
Starbucks Cool Lime Tanımı İçin Gereçler 2 adet limon 15 adet nane yaprağı 2.5 yemek kaşığı şeker 4 su bardağı soğuk su Buz Starbucks Cool Lime Tanımı Yapılışı Not EkleTanımı Yazdır Gençler tekrar sizin sevdiğiniz starbucks cafenin içeceği tanımı ile geldim. Şöyle serin serin yeterli masraf...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
  • Soru
Starbucks Cool Lime Tanımı İçin Gereçler 15-20 tane taze nane yaprakları 1 adet limon 2 yemek kaşığı şeker 2 su bardağı su 4 adet buz Starbucks Cool Lime Tanımı Yapılışı Not EkleTanımı Yazdır Nane yapraklarını bir kaba alıyoruz üzerine limonun kabuğunu soyacak yardımıyla soyuyoruz büyük...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Cool Lime Tanımı İçin Gereçler 2 adet limon 15 nane yaprağı 3 yemek kaşık şeker 1 litre su Cool Lime Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTanımı Yazdır Aslında favori bir içecek olan cool lime’ı denemek istedim, çokta hoş oldu. Hazır içecekler konusunda temkinli olup, meskende daima soğuk bir içecek...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Cool Lime Tanımı İçin Gereçler 4 adet limon 6 kaşık şeker 1,5 litre su Cool Lime Tanımı Yapılışı Not EkleTanımı Yazdır Birinci olarak 4 limonu kesip kasenin içine sıkıyoruz. Sonra 6 kaşık şeker ekleyip karıştırıyoruz. Suyu ekleyip süzgeçte süzüyoruz. Sürahiye koyup soğumaya buzdolabına...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
  • Soru
Cool Lime| Tek Kişilik Tanımı İçin Materyaller 1 limonun rendesi 1 limonun suyu 1.5 yemek kaşığı şeker 1.5 su bardağı su 10-15 yaprak nane Buz Cool Lime| Tek Kişilik Tanımı Yapılışı Not EkleTanımı Yazdır Orta uzunluklu bir kaba naneyi, limon rendesini, şekeri alalım ve elimizle ovarak...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
Üst Alt