Ek Gıda Pirinçli Meyve Püresi (+6 ay)

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Ek Gıda Pirinçli Meyve Püresi (+6 ay) Tarifi İçin Malzemeler
1 yemek kaşığı pirinç
Çeyrek muz
Çeyrek elma dilimi

Ek Gıda Pirinçli Meyve Püresi (+6 ay) Tarifi Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Pirinçleri güzelce yıkıyoruz. Ardından su ekleyip kaynatıyoruz.
Kaynadıktan sonra karıştırarak pişiriyoruz.
Yumuşayan pirinçe elma ve muzu rendeleyip ekliyoruz.
Çatal yardımı ile eziyoruz. Ben üzerine kabız olmaması için zeytinyağı gezdirdim.
Ek Gıda Pirinçli Meyve Püresi (+6 ay) Tarifi Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Pirinçli Meyveli Muhallebi 6+ Tarifi İçin Malzemeler Yarım çay bardağından biraz fazla pirinç 3 çay bardağı su 1 adet amasya elması (cam rendeden geçirilmiş) 1 adet küçük muz( cam rendeden geçirilmiş) Not: benim bardaklarım ve kaşıklarım biraz büyük. dikkate almanızı öneririm Not: bu ölçülerden...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
  • Soru
6 Aylık Ek Gıda Püresi Tarifi İçin Malzemeler 1 adet küçük boy patates 1 2 dal brokoli 1 tatlı kaşığı kısırlık bulgur 1 diş küçük sarımsak 1 tatlı kaşığı zeytinyağı Yarım çay bardağı kemik suyu 6 Aylık Ek Gıda Püresi Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Katı malzemeleri buharda...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
0+6 Aylık Meyve Püresi Tarifi İçin Malzemeler Yarım deveci armutu Yarım muz 0+6 Aylık Meyve Püresi Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Ben deveci armuttan yanayım çünkü hem çok sulu hem bebişlerimiz bazen kabız oluyor bu malzeme kesin çözüm bana dua edeceksiniz Ben armutu kabuğuyla...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Pirinçli Zerzevat Çorbası (+6 Ay) Tanımı İçin Gereçler 1 adet yeşil kabak Yarım adet kırmızı kapya biber 1 adet havuç 2-3 adet arpacık soğan ya da yarım kuru soğan 1 kahve fincanı beyaz pirinç 1 yemek kaşığı az yağlı çift çekilmiş kuzu kıyma (yaklaşık 40-50 gram yeterli) 2- 2.5 su bardağı su...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Doyurucu Elma Püresi +7 Ay Tarifi İçin Malzemeler Çeyrek yeşil elma 3 tane kırmızı veya sarı elma Çimdik tarçın Üzerini geçecek kadar su 1 yemek kaşığı pirinç unu Doyurucu Elma Püresi +7 Ay Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Elmalarımızı soyalım ,çekirdeklerini çıkartalım. Biraz ince...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
Üst Alt