Son konular

Ev Yapımı Limonata

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Ev Üretimi Limonata Tanımı İçin Malzemeler
2 adet limon
1 adet portakal
2 su bardağı toz şeker
16 bardak su

Ev Üretimi Limonata Tanımı Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Limonlar ve portakal çok az dondurucuda dondurulur.
Toz şekerle birlikte rondodan geçirilir ve büyük bir kaba alınır.
Üzerine su ek edilip, karıştırılır. Kapağı kapatılıp bir saat kadar bekletildikten sonra süzülür.
Ben bu formda tupperware çok hedefli sürahisinde koruma ediyorum. Yaklaşık 20 gün hiç bozulmadan tüketilebilir. Afiyet olsun.
Ev Üretimi Limonata Tanımı Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Ev İmali Limonata Tanımı İçin Malzemeler 3 adet portakal 2 adet limon 2 litre su 1.5 su bardağı toz şeker 1 tatlı kaşığı limon tuzu 1-2 kol taze nane Ev Üretimi Limonata Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır İster dondurulmuş isterseniz de taze limon ve portakalların her birini sekize...
Cevaplar
0
Görüntüleme
20
  • Soru
Ev İmali Limonata Tanımı İçin Malzemeler 2 adet büyükçe limon 1 adet portakal 1+1/2 (yarım) su bardağı toz şeker 2-3 bardak sıcak su 2 lt soğuk su Ev İmali Limonata Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Limonların kabuklarını dışından rendeledim. Portakalı turuncu kısmını derine inmeden...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Enfes Limonata Tanımı İçin Gereçler 2 adet limon 1 adet portakal 1 su bardağı toz şeker 6 bardak su Enfes Limonata Tanımı Yapılışı Not EkleTanımı Yazdır Limonlar ve portakal güzelce yıkanıp kurulanır, istediğiniz halde doğranır buzdolabı poşetlerine yerleştirilir dondurulur. İstediğin vakit...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Saniye Anneden Ev Yapımı Limonata Tarifi İçin Malzemeler 1.5 litre su 1.5 su bardağı şeker 1 çay kaşığı limon tuzu 7 limon Saniye Anneden Ev Yapımı Limonata Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Selamlar canlar. Kış mevsimindeyiz ve limonlar bol ve ucuz. Her şeyi mevsiminde tüketmek...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Meskende Üretimi Limonata Tanımı İçin Gereçler 1 adet limon 1 adet portakal 1 su bardağı şeker 1 tatlı kaşığı limon tuzu 2.5 litre su İsteğe bağlı süslemek hedefli nane Konutta İmali Limonata Tanımı Yapılışı Not EkleTanımı Yazdır Öncelikle portakal ve limonu donduralım. Bu süreç için bir gece...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
Üst Alt