Son konular

Fırında Piliç Pirzola

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Fırında Piliç Pirzola Tarifi İçin Malzemeler
6 adet piliç pirzola
2 yemek kaşığı zeytinyağı
1 çay kaşığı tuz
1 çay kaşığı karabiber
1 çay kaşığı nane
1 çay kaşığı kimyon

Fırında Piliç Pirzola Tarifi Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Pirzolaları yıkayıp süzdüm.
Üzerine baharatları ve zeytinyağını ilave edip iyice harmanladım.
Ağartılmamış pişirme kağıdını tepsiye serdim ve pirzolaları yerleştirdim.
190 derece fırında kızarana kadar pişirdim. Sağlık afiyet olsun
Fırında Piliç Pirzola Tarifi Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Fırında Tavuk Pirzola Tanımı İçin Gereçler 1 paket tavuk pirzola (5-6 adet) 3 yemek kaşığı yoğurt 3 diş sarımsak Tuz 1 yemek kaşığı salça Karabiber Zeytinyağı Fırında Tavuk Pirzola Tanımı Yapılışı Not EkleTanımı Yazdır Sarımsağı rendeledim. Yoğurt, tuz, salça, karabiber, zeytinyağını karıştırıp...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Lokum Gibi Tavada Pirzola Eşliğinde Fırında Baharatlı Patates Tarifi İçin Malzemeler 4 adet büyük dal pirzola 1 adet domates 6 adet sivri biber 1 çay kaşığı kekik 1 çay kaşığı toz biber 1 çay kaşığı pul biber 2 yemek kaşığı zeytinyağı Tuz Fırında patates için; 3 adet patates 1 adet kapya biber...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
  • Soru
Fırında Tavuk Pirzola Tarifi İçin Malzemeler 1 kg tavuk pirzola Marine etmek için; 1 yemek kaşığı domates salçası 1 yemek kaşığı biber salçası 1 adet domates 1 adet büyük kapya biber 3 diş sarımsak 1 tatlı kaşığı pul biber 1 tatlı kaşığı kekik 1 çay kaşığı karabiber 1 tatlı kaşığı tuz 1 tatlı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Piliç Topkapı Tanımı İçin Malzemeler ️5 adet kemiği ayrılmış kalçalı tavuk budu Butları marine için; ️2 yemek kaşığı zeytinyağı ️1/2 (yarım) çay kaşığı tuz ️1 çay kaşığı karabiber İç pilav için; ️1 adet kuru soğan ️1 su bardağı baldo pirinç ️1 yemek kaşığı dolmalık fıstık ️1 yemek kaşığı kuş...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
Şahane Sosuyla Fırında Piliç Kanat Tarifi İçin Malzemeler 1 paket tavuk kanat Sosu için; Kekik Pulbiber Karabiber 1 tatlı kaşığı bal 1tk tuz 2 yemek kaşığı zeytinyağı Şahane Sosuyla Fırında Piliç Kanat Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Organik tavuk bulamadığımda kuru yolum yöntemiyle...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
Üst Alt