Son konular

Fırında Yumurtalı Ekmek

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Fırında Yumurtalı Ekmek Tarifi İçin Malzemeler
2 adet bayat ekmek
5 yumurta
1/2 (yarım) su bardağı süt
Tuz
1/2 (yarım) su bardağı ince rendelenmiş kaşar

Fırında Yumurtalı Ekmek Tarifi Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Bütün malzemeleri bir kapta iyice karıştıralım.
Ekmekleri yaklaşık 2 parmak kalınlığında dilimleyelim.
Tek tarafını karışıma batırıp fırın tepsisine dizelim.
Önceden ısıtılmış 200 derece fırında yaklaşık 15 dakika pişirelim.
Fırında Yumurtalı Ekmek Tarifi Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Fırında Yumurtalı Ekmek Tarifi İçin Malzemeler 1 adet dilimlenmiş ekmek 1 kase rendelenmiş antep peyniri 2 yumurta 3 yemek kaşığı yoğurt 1 fincan zeytinyağı 1 çay bardağı süt Fırında Yumurtalı Ekmek Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Ekmekleri yağlı kağıt serdiğimiz tepsiye dizelim...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
  • Soru
Yumurtalı Kaşarlı Ekmek Kızartması Tarifi İçin Malzemeler 2 adet yumurta 5 dilim bayat ekmek Yarım çay bardağı süt Tuz Arzu ederseniz pul biber Kızartmak için; 2 yemek kaşığı sıvı yağ Üzerine; 1 parça rendelenmiş kaşar peyniri Maydanoz Yumurtalı Kaşarlı Ekmek Kızartması Tarifi Nasıl Yapılır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Fırında Yumurtalı Ekmek Tanımı İçin Malzemeler 4 adet yumurta Yarım su bardağı süt 1 çay kaşığı tuz 1 çay kaşığı pul biber 1 kaç kısım maydanoz Kaşar peynir (Ben 6 dilim kullandım ) Fırında Yumurtalı Ekmek Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Oval kabın içine 4 yumurta kırıp, yarım su...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Sahurluk Yumurtalı Ekmek (Fırında) Tanımı İçin Malzemeler 2 adet somun ekmek 5 adet yumurta Kaşar peyniri Lor peyniri Yarım demet maydanoz Yarım demet dereotu 1 çay bardağı süt Yarım çay bardağı sıvı yağ Tuz pulbiber (İstediğiniz baharatlarda olabilir) Sahurluk Yumurtalı Ekmek (Fırında) Tanımı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
  • Soru
Sebzeli Yumurtalı Ekmek Tanımı İçin Materyaller 4 dilim ekmek (Ben yuvarlak ekmek dilimi kullandım) 3 adet yumurta 1 çay bardağından 2 parmak eksik süt 1 çay kaşığı kekik 1 çay kaşığı nane Yarım çay kaşığı tatlı kırmızı toz biber 1 çay kaşığı tuz 1-2 kol yeşil soğan Çeyrek demet maydanoz 1 adet...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
Üst Alt