Son konular

Fıstık Ezmeli Kahve Yanı Topları

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Fıstık Ezmeli Kahve Yanı Topları Tarifi İçin Malzemeler
1 paket petibör bisküvi
2 yemek kaşığı fıstık ezmesi
1 yemek kaşığı nutella
1 yemek kaşığı pekmez
1 adet olgunlaşmış muz
Üzeri için hindistan cevizi

Fıstık Ezmeli Kahve Yanı Topları Tarifi Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Bütün malzemeleri robottan geçirdim, yuvarlayarak minik toplar elde ettim.
Hindistan cevizine buladım ve üzerlerine badem batırarak hazır.
Fıstık Ezmeli Kahve Yanı Topları Tarifi Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Fıstık Ezmeli Hurma Kayısı Topları Tarifi İçin Malzemeler 20 tane kuru hurma 12 tane kuru kayısı 1 avuç çiğ ceviz 1 avuç çiğ badem 1 tatlı kaşığı classic kahve 1 limonun kabuğu (Rendelenmiş) 1 yemek kaşığı hindistan cevizi 1 tatlı kaşığı kakao 1 yemek kaşığı fıstık ezmesi Süslemek için 1 paket...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
  • Soru
Fıstık Ezmeli Hurma Topları Tanımı İçin Materyaller 15-16 adet hurma (benimkiler küçük boyutluydu) 1 dolu yemek kaşığı şekersiz fıstık ezmesi 3-4 yemek kaşığı yulaf ezmesi 1-2 yemek kaşığı süt 80 gram bitter çikolata Fıstık Ezmeli Hurma Topları Tanımı Yapılışı Öncelikle hurmalar sıcak suda 5...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Fıstık Ezmeli Hurma Topları Tanımı İçin Gereçler 4 yemek kaşığı hurma dolgusu yahut 10 tane hurma 3 tatlı kaşığı fıstık ezmesi 2 yemek kaşığı kakao Dışı için: 2 yemek kaşığı kakao Fıstık Ezmeli Hurma Topları Tanımı Yapılışı Not EkleTanımı Yazdır Hurma dolgusu, fıstık ezmesi ve kakaoyu güzelce...
Cevaplar
0
Görüntüleme
25
  • Soru
Frambuazlı Fıstık Ezmeli Çiko Tarifi İçin Malzemeler 80 gram %80 oranında bitter çikolata 15-20 adet frambuaz 2 yemek kaşığı fıstık ezmesi Frambuazlı Fıstık Ezmeli Çiko Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Frambuazları küçük bir sos tavasında eze eze biraz pişirdim. Soğuması için kenarda...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Fıstık Ezmeli Yulaflı Diyet Atıştırmalık Tanımı İçin Malzemeler 1 su bardağı yulaf ezmesi 1 avuç ceviz Yarım su bardağı(2 dolu yemek kaşığı)fıstık ezmesi 2 yemek kaşığı bal 2 yemek kaşığı hindistan cevizi 3 yemek kaşığı bitter damla çikolata Fıstık Ezmeli Yulaflı Diyet Atıştırmalık Tanımı Nasıl...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
Üst Alt