Son konular

Glutensiz Kırmızı Pancar Çorbası

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Glutensiz Kırmızı Pancar Çorbası Tarifi İçin Malzemeler
1 adet kırmızı pancar
1 adet havuç
1 adet sakız kabak
1 adet kuru soğan
2 yemek kaşığı katı halde sadeyağ
Tuz
Su

Glutensiz Kırmızı Pancar Çorbası Tarifi Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Pancar, havuç ve soğanı soyup küp küp doğradım.
Kabağı da küp küp doğrayıp malzemeleri tencereye aldım.
Üzerini geçecek kadar su ekleyip yağını ve tuzunu ilave ettim.
En son karabiberi üzerine öğütüp kısık ateşte pişirdim.
Sonra blenderdan geçirip limon ile servis ettim. Küçük oğlum kaseyi kafasına dikip içti
Glutensiz Kırmızı Pancar Çorbası Tarifi Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Kırmızı Pancar Çorbası Tarifi İçin Malzemeler 3 yemek kaşığı zeytinyağı 1 kibrit kutusu büyüklüğünde tereyağ 1 tatlı kaşığı domates salçası 1 tatlı kaşığı un 1 orta boy patates 1 orta boy havuç 1 orta boy kırmızı pancar 1 orta boy kuru soğan 2-3 diş sarımsak 1 tane kırmızı kapya biber 1 tane et...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Sebzeli Pancar Çorbası Tanımı İçin Malzemeler 2 adet orta uzunluk pancar 1 adet patates 1 adet küçük soğan 2 dilim bal kabağı 1 adet havuç 2 küp kemik suyu 2 küp peynir altısuyu 1.5 lt su 1 yemek kaşığı zeytinyağı Çay kaşığının ucu ile karabiber 1 çay kaşığı nane Sebzeli Pancar Çorbası Tanımı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Kırmızı Pancar Salatası Tanımı İçin Materyaller 3 adet pancar Yarım demet dere otu 1 adet salatalık 1 adet limon 3 adet ceviz Zeytinyağı Tuz Kırmızı Pancar Salatası Tanımı Yapılışı Not EkleTanımı Yazdır Pancarları yıkayıp diriliği kalacak biçimde suda haşladım. Soyup küp formunda doğradım...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Pancar Çorbası Tanımı İçin Malzemeler 1 adet orta uzunluk soğan 1 diş sarımsak 1 adet orta uzunluk patates 4-5 adet orta uzunluk pancar 3-4 yemek kaşığı sıvı yağ 1 tutam karabiber Yeteri kadar tuz 1 elin baş parmağının yarısı kadar kök zencefil Yarım limon Yarım portakal suyu 5-6 su bardağı et...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
Kırmızı Pancar Salatası Tanımı İçin Gereçler 8-10 yaprak marul 1 orta uzunluk kırmızı pancar 2 küçük domates 1 adet salatalık 1 adet orta uzunluk havuç 3-4 kısım yeşil soğan 1 kol yeşil sarımsak Yarım demet maydanoz 2 yemek kaşığı narekşisi 1 yarım limon suyu (sıkılmış ) 2 yemek kaşığı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
Üst Alt