Son konular

Kolay Magnolia (Kendi Tarifim)

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Kolay Magnolia (Kendi Tarifim) İçin Materyaller
1 paket muzlu puding
6 adet magnolia bardağı
4.5 su bardağı süt
15 tane sade petibör bisküvi (Karakoluda olur ancak ben sadeyle yaptım)
Süslemek için;
3 tane petibör bisküvi
15 tane siyah üzüm

Kolay Magnolia (Kendi Tarifim) Yapılışı
Not EkleTanımı Yazdır
Pudingi hazırlayın ( muhtemelen kıvamı çok sıvı oluşacaktır, o yüzden siz birinci sıcaklığı geçtikten sonra 10 dakika buzdolabında bekletin)
Magnolia bardaklarının her birine 1 kepçe olacak formda doldurun.
Üzerlerine ufalttığınız bisküvileri eşit halde dağıtın.
Bisküvilerin üzerilerine bardak dolacak biçimde puding doldurun.
Üzerini istediğiniz üzere süsleyebilirsiniz. Afiyett olsun

Similar threads

• Soru
Pratik Magnolia Tanımı İçin Materyaller 1 paket muzlu yada vanilyalı hazır puding (Paket üzerinde hangi ölçülerle yazılıyorsa o halde hazırlayalım.) 1 paket bebe bisküvisi, petibör yada negro bisküvi Yarım paket krem şanti Yarım su bardağı süt İsteğe nazaran muz yada çilek Pratik Magnolia...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Kolay Puding Magnolia Tarifi İçin Malzemeler 1 paket kakaolu puding 3,5 su bardağı süt 1 paket burçak bisküvi Muz Süslemek için; Hindistan cevizi Kolay Puding Magnolia Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Önce pudingi pişiriyoruz. Sonra bisküvileri rondodan geçiriyoruz. Bardağımızın...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Hazır Pudingten Pratik Magnolia Tarifi İçin Malzemeler 1 paket hazır muzlu puding (markası önemli değil) 3,5 su bardağı süt 1 paket krem şanti (markası önemli değil) Kakaolu bisküvi, oreo, bebe büskivisi ya da burçak bisküvi tercih size kalmış (ben yarım pakete yakın kakaolu bisküvi kullandım)...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Narlı Muzlu Magnolia Tanımı İçin Gereçler Muhallebisi için; 1 litre süt 1 su bardağı şeker 1 yumurta sarısı 3 yemek kaşığı un 2 yemek kaşığı nişasta 1 paket vanilya 1 yemek kaşığı tereyağı yahut margarin 2 adet muz Kakaolu petibör bisküvi (İsteğe göre) Kakaolu kaymaklı bisküvi (İstemeyen...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Çilekli Magnolia Tanımı İçin Malzemeler 2 paket eti burçak bisküvi 10-15 adet çilek Muhallebisi için; 1 litre süt 1 su bardağı toz şeker 2 adet yumurta sarısı 1 türk kahvesi fincanı buğday nişastası 2 yemek kaşığı tepeleme un 1 adet vanilya 1 kutu krema (200 ml) Çilekli Magnolia Tanımı Nasıl...
Cevaplar
0
Görüntüleme
26
Üst Alt