Son konular

Kremalı Mantarlı Tavuk

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Kremalı Mantarlı Tavuk Tarifi İçin Malzemeler
Yarım kilo kadar tavuk kemiksiz
Bir kapya biber
2 diş sarımsak
1 soğan
Mantar
1 kutu krema
Tuz karabiber toz biber
İsterseniz köri (ben kullanmadım)

Kremalı Mantarlı Tavuk Tarifi Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Sıvı yağ da tavukları soteliyorum.
Yumuşayıp suyu çekince mantar, soğan, kırmızı biber ve sarımsağı ilave ediyorum.
En son piştikten sonra kremayı döküp çok az pişiriyorum. Afiyet olsun.
Kremalı Mantarlı Tavuk Tarifi Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Kremalı Mantarlı Tavuk Graten Tarifi İçin Malzemeler 1 tavuk göğsü (2 parçadan oluşuyor) Tavuk göğsünün marinesi için; 2 yemek kaşığı sıvı yağ 1 tatlı kaşığı kırmızı toz biber 1 çay kaşığı karabiber Yeterince tuz Tavuk göğsünü kızartmak için 3,4 yemek kaşığı sıvı yağ Sosu için; 300 gram mantar 1...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
  • Soru
Nefis Kremalı Mantarlı Tavuk Ve Makarna Tanımı İçin Malzemeler Tavuk için; Yarım kilo tavuk göğsü Mantar (Ortalama 250 gram kadar kullandım ) 1 adet orta uzunluk soğan 3-4 diş sarımsak 1 adet kapya biber Yarım kutu krema Köri, tuz,karabiber,pulbiber,kekik 4-5 kaşık zeytinyağ Makarna için; 1...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Kremalı Mantarlı Sebzeli Tavuk Tarifi İçin Malzemeler Yarım kg mantar 3 yemek kaşığı sıvı yağ 1 adet kırmızı biber 1 adet yeşil biber 1 adet kuru soğan 1 adet tavuk göğsü Yarım kutu sıvı krema Tuz Karabiber Toz biber Çok az köri Kremalı Mantarlı Sebzeli Tavuk Tarifi Nasıl Yapılır? Not...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Mantarlı Tavuk Sote Ve Kremalı Makarna (İki Tarif Bir Arada) Tarifi İçin Malzemeler Mantarlı tavuk sote için; 700 gram tavuk göğsü 400 gram kültür mantarı 1 adet büyük boy soğan 2 adet kırmızı kapya biber 3 adet yeşil biber 2 diş sarımsak 5 yemek kaşığı sıvı yağ 1 yemek kaşığı tereyağı 1 tatlı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
28
  • Soru
Kremalı Mantarlı Makarna Tarifi İçin Malzemeler 400 gr mantar 1 paket krema 1 paket penne makarna 2 diş sarımsak 2/3 dal taze soğan 2 orta sivri biber 1 avuç ince kıyılmış dereotu 1 çay bardağı permasen peyniri 1 tatlı kaşığı; fesleğen 1 çay kaşığı ucuyla; tuz, karabiber 1 yemek kaşığı tereyağı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
Üst Alt