Kuskus Salatası

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Kuskus Salatası Tanımı İçin Materyaller
Yarım paket kuskus
Yarım demek dereotu
Yarım demet maydanoz
3 tane közlenmiş kırmızı köz biber
10 tane kornişon turşu
1 konserve mısır
Tuz
Limon
Nar ekşisi
Zeytinyağı

Kuskus Salatası Tanımı Yapılışı

Kuskusu makarna üzere suda haşlıyoruz ve süzüyoruz.
Dereotu ve maydanozu ince ince kıyıyoruz.
Kırmızı biberi de küçük küçük doğruyoruz.
Turşuyu da doğruyoruz, mısırı da süzüp karışıma ekliyoruz.
Süzdüğümüz kuskusu da ekleyip üstüne de yağ, tuz, limon, nar ekşisini de ekleyip karıştırıp servis yapıyoruz.
Afiyet olsun .

Similar threads

• Soru
Kuskus Salatası Tarifi İçin Malzemeler 1 paket kuskus 1 paket maş fasülyesi (yoksa yarım su bardağı haşlanmış yeşil mercimek) 1 tutam maydanoz 1 tutam dereotu 1 çay bardağı mısır 1 ayıklanmış nar Tuz, zeytin yağı, limon suyu Kuskus Salatası Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Renk...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
  • Soru
Şalgamlı Kuskus Salatası Tanımı İçin Malzemeler 3 su bardağı şalgam suyu 1 su bardağı su 2 su bardağı kuskus Göz kararı zeytinyağı/ ayçiçek yağı Maydanoz Dereotu Taze soğan Kapya biber (Opsiyonel) Yeşil zeytin (Opsiyonel) 4 adet kornişon turşu 1.5-2 su bardağı mısır Tuz 1 adet limon suyu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Kuskus Salatası Tarifi İçin Malzemeler 1 paket kuskus 2 su bardağı mısır Yarım demet dereotu Yarım demet maydanoz Közlenmiş kırmızı biber (hazır konserve de kullanabilirsiniz bu şekilde 3 adet doğradım) 4 dal taze soğan 6 adet kornişon turşu Sosu için Nar ekşisi ( kontrollü ekleyin çok ekşi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Şalgamlı Kuskus Salatası Tarifi İçin Malzemeler 2 su bardağı kuskus 5 su bardağı şalgam Yarım demet maydanoz Yarım demet dereotu 4 tane közlenmiş kırmızı biber 5 tane kornişon turşu 1 su bardağı süt mısır Sıvı yağ Tuz Kırmızı pul biber Yarım limon suyu Şalgamlı Kuskus Salatası Tarifi Nasıl...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
İmajıyla Ye Beni Diyen Kuskus Salatası Tanımı İçin Gereçler Yarım paket kuskus makarna Yarım pancar Yarım demet dereotu 6 adet kornişon 1 kutu konserve mısır 1-2 kol taze soğan İsteğe nazaran sumak yahut limon İmajıyla Ye Beni Diyen Kuskus Salatası Tanımı Yapılışı Tencereye su ve birkaç modüle...
Cevaplar
0
Görüntüleme
2
Üst Alt