Son konular

Milföy Pide

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Milföy Pide Tanımı İçin Malzemeler
4 yaprak milföy
İçi için;
1 kase kaşar peyniri
1 kase sosis
Yumurta
Kenarlarına sürmek için;
Yumurta sarısı

Milföy Pide Tanımı Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır

Sahura 5 dk da hazır.
Milföyleri çok az merdane yardımıyla açıyoruz ve çatalla bir kaç yerinden delelim kabarmasın diye.
Daha sonra içine istediğimiz malzemeyi koyalım yağlı kağıt serilmiş tepsiye dizelim.
Önceden ısıtılmış 190 derecelik fırında kızarana kadar pişirelim.
Afiyet olsun.

Milföy Pide Tanımı Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Patatesli Milföy Pide En Kolay Pide Tanımı İçin Materyaller 1 paket milföy İç harcı için 1 adet patates 1 çay kaşığı tuz 1cay kaşığı karabiber 1 yemek kaşığı sıvı yağ Kenarları için 1 adet yumurta Patatesli Milföy Pide En Kolay Pide Tanımı Yapılışı Not EkleTanımı Yazdır Öncelikle milföyleri...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
  • Soru
Mantarlı Milföy Pide Tarifi İçin Malzemeler Hamuru için; 6 adet milföy hamuru İç harcı için; 400 gram mantar 2 adet soğan Sıvı yağ Üzeri için; Kaşar peyniri Yumurta sarısı Mantarlı Milföy Pide Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Soğanı ve mantarı kavurun. Daha sonra milföyleri biraz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
  • Soru
Milföy Pide Tanımı İçin Malzemeler 8 adet kare milföy 2 yumurta ( 1 adedinin sarısı üstüne sürmek için) Biber Domates Sucuk(istediğiniz materyaller olabilir salam sosis mantar ıspanak kıyma) Peynir Milföy Pide Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Milföyler hafif çözüldükten sonra merdane...
Cevaplar
0
Görüntüleme
3
  • Soru
Milföy Pide Kavurmalı Sucuklu Kaşarlı Tanımı İçin Materyaller 1 paket milföy Biraz sucuk Biraz rende kaşar Biraz kavrulmuş et 1 yumurta sarısı 1 büyük domates 4 yeşil biber Ölçü vermedim içlerini dilediğiniz kadar kulan bilirsiniz ben evdekilerin zevkine nazaran yaptım Milföy Pide Kavurmalı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Tavuklu Milföy Pide Tanımı İçin Gereçler Milföy İçi için; 400 gram tavuk göğsü 1 tane soğan 1 tane kırmızı biber 4 tane çarliston biber 2 tane domates 1 tatlı kaşığı domates salçası 1 tatlı kaşığı biber salçası 1 tatlı kaşığı karabiber 1 çay kaşığı köri Tuz Kenarları için; 1 yumurta sarısı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
Üst Alt