Son konular

Ozanımın Nefis Taze Fasulyesi

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Uyarı: Bebeğinizin tarifte yer alan malzemelere karşı alerjisi olabileceğinden doktorunuza danıştıktan sonra yedirmenizi oneririz
Ozanımın Nefis Taze Fasulyesi Tarifi İcin Malzemeler

*Yarım kilodan daha az taze fasulye
*1 patates
*1 soğan
*2 sarımsak
*Cok az salca
*isteğe gore 1 domates

Ozanımın Nefis Taze Fasulyesi Tarifi Yapılışı
1
*Oncelikle incecik doğranmış soğanı kavurup rondodan gecirdiğim Domatese ekledim ve cok az salca ile birlikte cok az pişirdim
*Kucuk kucuk doğradığınız patates ve fasulyeyi ekleyip yemeğin uzerini gececek kadar su ekliyoruz Ben tuz kullanmıyorum
*Cok fazla salca da olunca gerek duymadım kaynarken bir cimdik toz şeker ekledim hem cabuk yumuşadı hem daha lezzetli oldu

Similar threads

• Soru
Uyarı: Bebeğinizin tarifte yer alan malzemelere karşı alerjisi olabileceğinden doktorunuza danıştıktan sonra yedirmenizi oneririz Ozanımın Nefis Taze Fasulyesi Tarifi İcin Malzemeler *Yarım kilodan daha az taze fasulye *1 patates *1 soğan *2 sarımsak *Cok az salca *isteğe gore 1 domates...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
  • Soru
Uyarı: Bebeğinizin tarifte yer alan malzemelere karşı alerjisi olabileceğinden doktorunuza danıştıktan sonra yedirmenizi oneririz Ozanımın Minik Lezzetli Kofteleri Tarifi İcin Malzemeler *Ceviz kadar kuzu kıyma *Yarım kapya biber *Yarım kuru soğan *Bir cimdik tuz *Maydanoz (kalmamıştı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Uyarı: Bebeğinizin tarifte yer alan malzemelere karşı alerjisi olabileceğinden doktorunuza danıştıktan sonra yedirmenizi oneririz Taze Fasulye Maması +6 Ay Ve Uzeri Tarifi İcin Malzemeler *3 tane taze fasulye *1 kucuk patates *1 cay kaşığı kadar irmik *1 cay kaşığı zeytinyağı *1 su bardağı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
En Guzel Meze Tarifleri Resimli, Cok Guzel Meze Tarifleri; Piyaz MALZEMELER (5 Kişilik) 1,5 su bardağı kuru fasulye Yarım cay bardağı sirke (veya 1,5 limonun suyu) 1 cay bardağı zeytinyağı 2 soğan Yarım demet maydanoz 2 yumurta 1 domates (veya 78 kiraz domates) 78 adet siyah zeytin Tuz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
Üst Alt