Son konular

Peynirli Helvam

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Peynirli Helvam Tarifi İcin Malzemeler

*1 bardak irmik
*125 gram terayağı
*Kunefelik peynir

Şerbeti icin:

*2 su bardağı şeker
*4 su bardağı su

Peynirli Helvam Tarifi Yapılışı
Merhaba arkadaşlar enfes sunen peynirli helvamı sizlerle paylaşıcam

Similar threads

• Soru
Tahinli İrmik Helvam Tarifi İçin Malzemeler 3.5 su bardağı irmik yani (1 paket) 1 yemek kasığı katı margarin 1 çay bardağı sıvı yağ 3.5 su bardağı su 3 su bardağı şeker 3 yemek kaşığı tahin Tahinli İrmik Helvam Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Su, şeker ve tahini derince bir kapta...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Efsane Helvam (Tam Ölçülü 7 Kişilik Küçük Porsiyon) Tanımı İçin Malzemeler 125 gram tereyağı Yarım çay bardağı sıvı yağ (ince aşikâr çay bardağı kullandım) 1.5 su bardağı un Şerbeti için; 1 su bardağı şeker 1 su bardağı süt yahut su (ben bunu sütle yaptım) Efsane Helvam (Tam Ölçülü 7 Kişilik...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Un Helvası (Annem Yöntemi ) Tanımı İçin Malzemeler 2 su bardağı un 2 yemek kaşığı tereyağı margarin karışımı 1 çay bardağı sıvı yağ 1 çay bardağı dövülmüş ceviz Şerbet için 2 su bardağı şeker 4 su bardağı su Un Helvası (Annem Yolu ) Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Öncelikle 2 su...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
Peynirli Helva Tarifi İcin Malzemeler *2 su bardağı irmik *Yarım paketin ceyreği margarin *250 gram tuzsuz kunefe peyniri Şerbeti icin; *2 su bardağı su *2 su bardağı şeker Uzeri icin; *Ceviz Peynirli Helva Tarifi Yapılışı 1 *Şerbet hazırlanır Margarin eritilip irmik kavrulur Hazırlanan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
  • Soru
Polonya peynirli kek nasıl yapılır polonya peynirli kek yapılışı Resimli polonya peynirli kek tarifi peynirli kek tarifi polonya peynirli keki resimli tarif imagespolonyapeynirlikekitarifiresimli5ad43eb9e56dd Polonya Peynirli Keki İcin Kullanılan Malzemeler : 1 kg tuzsuz lor 10 adet yumurta...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
Üst Alt