Philips Airfryer Xxl Hamburger Köftesi

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Philips Airfryer Xxl Hamburger Köftesi Tarifi İçin Malzemeler
500 gram kıyma
1 adet yumurta
1 çay kaşığı karabiber
1 tatlı kaşığı tuz
1 yemek kaşığı galeta unu
1 yemek kaşığı hardal
1 yemek kaşığı pekmez

Philips Airfryer Xxl Hamburger Köftesi Tarifi Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Kıyma, yumurta, pekmez, hardal, galeta unu, tuz ve karabiberi güzelce yoğurup parçalara ayırıyoruz.
Ben hamburger köftesini ince yapıyorum siz isterseniz daha büyük parçalar ile kalın hamburger köftesi yapabilirsiniz.
Köfte harcını şekillendirdikten sonra airfryeri 200 derece 10 dakika olarak ayarlayıp pişiyoruz. Afiyet olsun.
Philips Airfryer Xxl Hamburger Köftesi Tarifi Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Philips Airfryer Xxl İle Köfte Patates Havuç Denemesi Tarifi İçin Malzemeler Köfte malzemeleri; 500 gram dana kıyma 1 adet yumurta 1 adet soğan 2 diş sarımsak Yarım çay bardağı galeta veya ekmek içi 1 çay kaşığının ucu ile karbonat Yarım demet maydanoz 1 çay kaşığı kırmızı toz biber 1 çay...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
  • Soru
Philips Airfryer Xxl İle Sigara Böreği Tarifi İçin Malzemeler 1 pakey yufka Yeteri kadar kaşar Su 1 yemek kaşığı yağ Philips Airfryer Xxl İle Sigara Böreği Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Yufkaları üçgen kesiyoruz. Ben hazır üçgen yufka kullandım dilerseniz sizde kulanabilirsiniz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Airfryer Xxl Soslu Tavuk Tarifi İçin Malzemeler 750 gram tavuk gögüs Knorr mangal lezzeti 2 yemek kaşığı yoğurt Airfryer Xxl Soslu Tavuk Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Tavukları dilimliyoruz. Bir kaba alıp knorr mangal lezzetini ve yoğurdunu ekleyip karıştırıyoruz. Vaktiniz var ise...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Ev İmali Hamburger Köftesi İle Hamburger Tanımı İçin Malzemeler 500 gram kıyma 1 çay kaşığı tuz 1 yemek kaşığı hardal 1 yemek kaşığı pekmez 1 çay kaşığı kırmızı toz biber 1 çay kaşığı karabiber Yarım çay kaşığı kekik 1 adet yumurta 1 çay bardağı galeta unu Cheddar peyniri (İsteğe bağlı)...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Hamburger Köftesi Tanımı İçin Gereçler Yarım kg kuzu kıyma Yarım kg dana kıyma (döş) 3 adet yumurta 4 yemek kaşığı galeta unu 1,5 yemek kaşığı hardal 2,5 yemek kaşığı ketçap 3 yemek kaşığı pekmez 1 tatlı kaşığı tuz ve karabiber Hamburger Köftesi Tanımı Yapılışı Not EkleTanımı Yazdır Öncelikle...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
Üst Alt