Son konular

Philips Airfryer Xxl İle Köfte Patates Havuç Denemesi

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Philips Airfryer Xxl İle Köfte Patates Havuç Denemesi Tarifi İçin Malzemeler

Köfte malzemeleri;
500 gram dana kıyma
1 adet yumurta
1 adet soğan
2 diş sarımsak
Yarım çay bardağı galeta veya ekmek içi
1 çay kaşığının ucu ile karbonat
Yarım demet maydanoz
1 çay kaşığı kırmızı toz biber
1 çay kaşığı pul biber
Yarım çay kaşığı karabiber
Yarım çay kaşığı kimyon
Tuz
Sebzeler için;
3 adet patates
1 yemek kaşığı sıvı yağ
1 adet havuç

Philips Airfryer Xxl İle Köfte Patates Havuç Denemesi Tarifi Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Köfte tarifi; Geniş bir kapta soğan rendelenir.
Üzerine yumurta, kıyma, ince kıyılmış maydanoz rendelenmiş sarımsak ,baharatlar, karbonat, tuz, ekmek içi veya galeta unu eklenir.
Yoğurup şekil verilir.
Philips airfryer xxl et ayarına getirip süresini 20 dakika yapıp pişirilir.
Ben iyi kızarmış seviyorum siz süreyi kısaltıp daha az kızarmış köfte yapabilirsiniz.
3 adet patatesi küp küp kesip philips airfryer xxl a koyuyoruz üzerine bir yemek kaşığı yağ gezdiriyoruz.
Philips airfryer xxl manuel ayarında 180 derece 18 dakikada pişiriyoruz.
Ben son 7 dakikada havuçları dilimleyip onlarıda patatesler ile birlikte kızarttım.
Afiyet olsun.

Philips Airfryer Xxl İle Köfte Patates Havuç Denemesi Tarifi Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Philips Airfryer Xxl Hamburger Köftesi Tarifi İçin Malzemeler 500 gram kıyma 1 adet yumurta 1 çay kaşığı karabiber 1 tatlı kaşığı tuz 1 yemek kaşığı galeta unu 1 yemek kaşığı hardal 1 yemek kaşığı pekmez Philips Airfryer Xxl Hamburger Köftesi Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Kıyma...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Philips Airfryer Xxl İle Sigara Böreği Tarifi İçin Malzemeler 1 pakey yufka Yeteri kadar kaşar Su 1 yemek kaşığı yağ Philips Airfryer Xxl İle Sigara Böreği Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Yufkaları üçgen kesiyoruz. Ben hazır üçgen yufka kullandım dilerseniz sizde kulanabilirsiniz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Beyaz Küvertür Çikolatalı Sufle Tarifi İçin Malzemeler 1 çay bardağı toz şeker (paşabahçe ajlan bardak kullandım) 1 tatlı kaşığı kakao 1 tatlı kaşığı karbonat 2 adet oda sıcaklığında yumurta 60 gram nestle sütlü çikolata 60 gram bitter çikolata 60 gram beyaz çikolata Yarım portakal kabuğu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
  • Soru
Philips Airfryer ile neler yapılır? Bu cihaz, sağlıklı yemekler pişirmek için mükemmel bir seçenektir. Kızartma, tavuk ve patates gibi lezzetli yiyecekleri daha az yağ kullanarak hazırlayabilirsiniz. Fırın gibi çalışan bu cihaz, tost yapmak, kızarmış ekmek hazırlamak ve hatta pizza pişirmek için...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Patlıcanlı Tas Kebabı Tarifi İçin Malzemeler 2 tane büyük tombul bostan patlıcan 4 adet köy biberi 2 adet havuç 2 adet patates 1 tane kapya biber 4 adet domates 1 adet kuru soğan 1 baş sarımsak 1 tatlı kaşığı domates salçası 1 tatlı kaşığı biber salçası 1 tatlı kaşığı tuz 1 çay kaşığı karabiber...
Cevaplar
0
Görüntüleme
23
Üst Alt