Son konular

Philips Airfryer Xxl İle Sigara Böreği

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Philips Airfryer Xxl İle Sigara Böreği Tarifi İçin Malzemeler
1 pakey yufka
Yeteri kadar kaşar
Su
1 yemek kaşığı yağ

Philips Airfryer Xxl İle Sigara Böreği Tarifi Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Yufkaları üçgen kesiyoruz.
Ben hazır üçgen yufka kullandım dilerseniz sizde kulanabilirsiniz.
Yufkanın içine rendelediğimiz kaşarları koyup sarıyoruz.
Sarılan yufkanın uç kısımlarını ıslatıp yapıştırıyoruz.
Yufkalarımızı sardıktan sonra üzerlerine bir yemek kaşığı sıvı yağ gezdirip 180 derece 10 dakika manuel olarak ayarladığımız philips airfryer xxl ile pişiyoruz.
Arzuya göre yufkaları sararken içine az miktarda su ve yağ karıştırıp sürebilirsiniz.
Philips Airfryer Xxl İle Sigara Böreği Tarifi Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Philips Airfryer Xxl Hamburger Köftesi Tarifi İçin Malzemeler 500 gram kıyma 1 adet yumurta 1 çay kaşığı karabiber 1 tatlı kaşığı tuz 1 yemek kaşığı galeta unu 1 yemek kaşığı hardal 1 yemek kaşığı pekmez Philips Airfryer Xxl Hamburger Köftesi Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Kıyma...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Philips Airfryer Xxl İle Köfte Patates Havuç Denemesi Tarifi İçin Malzemeler Köfte malzemeleri; 500 gram dana kıyma 1 adet yumurta 1 adet soğan 2 diş sarımsak Yarım çay bardağı galeta veya ekmek içi 1 çay kaşığının ucu ile karbonat Yarım demet maydanoz 1 çay kaşığı kırmızı toz biber 1 çay...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
  • Soru
Çıtır Çıtır Sigara Böreği Tanımı İçin Malzemeler 1 kilo yufka İç harcı; Çökelek peynir Yarım demet maydanoz Yarım bağ taze soğan Tuz, karabiber Dilim kaşar peynir Bulamak için; 3 yumurta Ekmek kırıntısı Kızartmak için; Sıvı yağ Çıtır Çıtır Sigara Böreği Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Sigara Böreği Yarısı Dondurucuya Misafir Gelince Çıkartıp Kızartmaya Hazır Tarifi İçin Malzemeler 4 adet taze yufka Yarım demet maydanoz 1 tutam dereotu Dilediğiniz peynir çeşidi Ben az yağlı beyaz peynir kullandım Kızartmak için sıvı yağ Üzerini süslemek için Çeri domates ve taze nane şık bir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
  • Soru
Fırında Nefis Çıtır Sigara Böreği (Galeta Unlu) Tarifi İçin Malzemeler 1 paket üçgen yufka (24 adet) 150g galeta unu İç harcı için; Beyaz peynir veya kaşar/kıyma/patates Maydanoz Sosu için; 140 ml süt 80 ml sıvı yağ 1 adet yumurta Fırında Nefis Çıtır Sigara Böreği (Galeta Unlu) Tarifi Nasıl...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
Üst Alt