Pizza Tadında Sucuklu Makarna (Videolu)

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Pizza Tadında Sucuklu Makarna (Videolu) Tanımı İçin Materyaller
Yarım çay bardağı sıvıyağ
1 kesim doğranmış sucuk
1 yemek kaşığı salçası
1 paket makarna
1 tatlı kaşığı tuz
1 çay kaşığı karabiber
1 çay kaşığı pul biber
1 çay kaşığı fesleğen
Makarna ile birebir hizaya gelene kadar sıcak su (3 su bardağı kadar kullandım)

Pizza Tadında Sucuklu Makarna (Videolu) Tanımı Yapılışı
Not EkleTanımı Yazdır
Sucuk makarnaya çok yakışıyor. Pizza tadında çok lezzetli oluyor. Biber zeytin mısır vs ekleyebilirsiniz.
Sıvıyağını tencereye alalım. Sucuğu ekleyip kavuralım. Salçayı ekleyip 1 2 dakika daha kavuralım.
Baharatları ek edip karıştıralım. Makarnayı ek edelim. Makarnalar ile birebir hizaya gelecek halde sıcak suyunu ekleyelim.
Kaynayana kadar yüksek ateşte kaynadıktan sonra kısık ateşte kapağı kapalı formda pişirelim.
Suyunu çekince altını kapatalım. 10-15 dakika demlendirip servis edelim.

Similar threads

• Soru
Pizza Tadında Mantar Ve Sucuk Soslu Makarna Tarifi İçin Malzemeler 1 adet yeşil biber 1 tane kırmızı biber 1 tane soğan 2 diş sarımsak 1 tane domates 100g kadar rendelenmiş kaşar 1 paket sıvı krema 200 mantar 1 kangal sucuk 1 çay bardağı domates püresi (Alternatif olarak 1 yemek kaşığı salçada...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Muhteşem Lezzetli Ve Pratik Sucuklu Kaşarlı Pizza Tadında Paçanga Böreği Tanımı İçin Gereçler 1 yufka için tanım artıra bilirsiniz ben hem sucuklu yaptım 1 yufkadandan da yalnızca kavurmalı ve kaşarlı yaptım Çeyrek kangal sucuk ufak doğranmış 150 gram kaşar peyniri rendelenmiş 1 kapya biber ufak...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
  • Soru
Pizza Tadında Börek Tanımı İçin Malzemeler 1 paket üçgen yufka 2 adet yumurta 1 su bardağı süt 1 çay bardağı sıvı yağ İç materyaller; Sucuk Yeşil biber Kapya biber Sosis Kaşar peyniri Zeytin Üzeri için; Susam Çörekotu Pizza Tadında Börek Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Öncelikle...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Pizza Tadında Patatesli Yumurta Tanımı İçin Malzemeler 3 adet orta uzunluk patates 2 adet yeşil biber (Küp küp doğranmış) 1 adet kapya biber (Küp küp doğranmış) 1 kase sucuk (Küp küp doğranmış) 3 adet yumurta 1 avuç kıyılmış maydanoz 1 çay kaşığı tuz 1 çay kaşığı kırmızı toz biber Yarım çay...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Simit Tadında Pizza Tanımı İçin Materyaller 1 çay bardağı su 2 su bardağı süt Kullandığım bardak ölçüsü 200 ml Yarım çay bardağı sıvı yağ 1 paket kuru maya 4 adet küp şeker 2 tatlı kaşığı tuz Aldığı kadar un Üzeri için: Yarım çay bardağı pekmez 1 su bardağı su İç harcı için Yeşil biber, sucuk...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
Üst Alt