Son konular

Portakallı İrmik Tatlısı

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Portakallı İrmik Tatlısı Tanımı İçin Gereçler
2 su bardağı portakal suyu
2 su bardağı su
2 su bardağı toz şeker
1.5 su bardağı irmik

Portakallı İrmik Tatlısı Tanımı Nasıl Yapılır?
Not EkleTanımı Yazdır
Tüm malzemeyi tencereye alıp yoğunlaşana kadar pişiriyoruz.
Islatılmış kaselere paylaştırıp soğuyunca afiyetle yiyebiliriz.
İsterseniz kaseyi diğer bir tabağa çevirip görseli zenginleştirebilirsiniz.
Portakallı İrmik Tatlısı Tanımı Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Portakallı İrmik Tatlısı (Görüntüsüyle Şahane Tatlı Çok Seveceksiniz) Tanımı İçin Malzemeler 1,5 su bardağı portakal suyu 1 yemek kaşığı şeker 2 yemek kaşığı nişasta İrmikli muhallebisi için 1 lt süt 1 su bardağı irmik 1 su bardağı şeker 2 yemek kaşığı margarin 1 paket vanilya 1.5 yemek kaşığı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
21
  • Soru
Portakallı İrmik Tatlısı Tanımı İçin Gereçler Portakallı jöle için; 2 su bardağı (400ml) portakal suyu (ben taze sıktım) Yarım su bardağı (100ml) toz şeker 3 yemek kaşığı mısır nişastası İrmik tatlısı için; 5 su bardağı (1 litre) süt 1 su bardağı (200ml) şeker 1 su bardağı (200ml) irmik 1 paket...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Portakallı İrmik Tatlısı Tanımı İçin Gereçler Portakallı muhallebi için : 2 su bardağı portakal suyu (Ben taze sıktım siz isterseniz hazır meyve suyu ile de yapabilirsiniz) Yarım su bardağı toz şeker 3 silme yemek kasıgı nişasta Muhallebi için : 1 litre süt 1 su bardağı irmik 1 su bardağı toz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Portakallı İrmik Tatlısı Tanımı İçin Malzemeler 1 su bardağı irmik 1 adet yumurta Yarım su bardağı sıvı yağ Yarım su bardağı yoğurt 1 paket kabartmatozu 1 portakal kabuğu rendesi 1,5 su bardağı un Şerbet için 2 su bardağı şeker 1,5 su bardağı su 1 adet portakal suyu Portakallı İrmik Tatlısı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Portakallı İrmik Tatlısı Tanımı İçin Malzemeler 1,5 su bardağı irmik 100 gram tereyağı yada margarin Yarım çay bardağı sıvı yağ Yarım portakal kabuğu rendesi Üzeri için; 1,5 su bardağı süt 1 su bardağı su 1,5 su bardağı şeker Portakallı İrmik Tatlısı Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
Üst Alt