Son konular

Pratik Kakaolu Truffle

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Pratik Kakaolu Truffle Tanımı İçin Malzemeler
10-15 dilim kakaolu kek
1 çay bardağı süt
1 çay bardağı ufalanmış fındık

Pratik Kakaolu Truffle Tanımı Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Kekleri rondodan geçirin.
Fındıkları ve sütü üzerine ekleyip, yoğurun.
Cebiz büyüklüğünde modüller alıp elinizle yuvarlayın.
Bu adımda istediğiniz üzere süsleyebilirsiniz benmari çikolata ya da hindistan cevizi vs ile.
Truffları kağıtlara yerleştirip, servis edebilirsiniz. Afiyet olsun.
Pratik Kakaolu Truffle Tanımı Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Lezzeti Olay Pratik Truffle Tanımı İçin Gereçler 2 paket hazır çikolatalı kek (440 gram ben kendim konutta yaptığım kakaolu keki kullandım) 1 paket hazır krema (200 ml) 40 gram sütlü çikolata 80 gram bitter çikolata 1/2 (yarım) (Yarım) su bardağı dövülmüş fındık (Ben içine fındık yerine o an...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Çikolatalı Truffle Tanımı İçin Malzemeler Hazır kek kullanacaksınız 3 paket hazır kek Evde yapılmış kek kullanacaksanız bir tepsi kek 1 paket hazır krema 2 paket çikolata İsteğe nazaran ceviz ve ya fındık Üstü için; 4 paket çikolata Çikolatalı Truffle Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
Çikolatalı Gün Kurusu Truffle Tanımı İçin Malzemeler 13 adet gün kurusu kayısı 1,5 tatlı kaşığı kakao 2 tatlı kaşığı fıstık ezmesi 3/4 (bir yarım+bir çeyrek) çay bardağı çekilmiş ceviz 80 gram çikolata (bitter, sütlü yahut beyaz tercihe bağlı) Sıcak su (kayısılar için) Çikolatalı Gün Kurusu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Yulaflı Şekersiz Truffle Tanımı İçin Gereçler 2 su bardağı yulaf ezmesi 1 su bardağı su 1 yemek kaşığı tahin 1 yemek kaşığı pekmez 4-5 adet kuru kayısı 2 adet kuru cennet hutması 1 çay bardağı çekilmiş fındık ve ceviz Hindistan cevizi Yulaflı Şekersiz Truffle Tanımı Yapılışı Kuru meyveler...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
Şekersiz Muzlu Trufflar (Çok Pratik) Tanımı İçin Materyaller 1 paket kakaolu petibör bisküvi (ben sade kullandım) 2 adet olgunlaşmış büyük muz (küçükse 4 adet) Yarım çay bardağı süt (benim muzlarım olgunlaşmadığı için süt koydum, sizinkiler olgunlaşmışsa koymaya gerek yok) 4 yemek kaşığı iri...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
Üst Alt