Son konular

Şarlot Pasta Tarifi (Acil Misafire 5 Dakikada)

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Şarlot Pasta Tanımı (Acil Konuğa 5 Dakikada) İçin Materyaller
1 paket dankek rulo pasta
1 su bardağı süt
2 paket krem santi
1 tane muz
4 yemek kaşığı damla çikolata

Şarlot Pasta Tanımı (Acil Konuğa 5 Dakikada) Yapılışı
Not EkleTanımı Yazdır
Rulo pastamızı ince dilimlere keselim. Ben baya zorladım en fazla 14 dilim falan çıkardım.
4 porsiyon. 2 porsiyonun alt tabanını diğer kek koydum.
Krem şantiyi 1 şu bardağı sütle karıştıralım.
Kaselere porsiyon olarak hazırlıcaz. Kaseye streç sinemayla kaplayalım.
Altına ve yanlara dilim kek koyalım.
Ortaya krem santi muz damla çikolata tekrar krem santi ve üstüne 1 dilim kek koyup streci kapatalım.
Bütün posiyonları hazırlayıp dolapta 1 saat bekletelim. Tıpkı yaş pasta üzere oluyor.
Üzerine çikolata sos meyve sos yada sade de bırakabilirsiniz. Çok sık ve kolay bi pasta oldu. Afiyet olsun.

Similar threads

• Soru
Şarlot Tatlısı Tanımı İçin Materyaller 1 paket cici bebe bisküvi ( yoksa yarım paket petibör bisküvi sade) 1 yemek kaşığı damla çikolata 1 adet muz 1 su bardağı soğuk süt 1 paket toz krem şanti ( paketin içindeki biri sadece) Üzerini süslemek için: 1 tatlı kaşığı damla çikolata 4 tane vişne(ben...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Ispanaklı Mini Köstebek Pasta Tarifi İçin Malzemeler 100 gram yaklaşık 1 su bardağı çiğ ıspanak yaprağı + 1 çay bardağı sıvı yağ 4 adet yumurta 1 su bardağı toz şeker 1 su bardağı süt 1 adet kabartma tozu 1 adet vanilya 1 su bardağı nişasta 3 çay bardağı un Süslemek için: 2 poşet sade toz krem...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Pişirme Olmadan Çok Hoş Pratik Pasta Tanımı İçin Materyaller 10 adet halley bisküvi 2 paket krem santi 1 su bardağı soğuk süt 1 kase kadar burçak yahut bebe bisküvi rastgele bir bisküvi olur 1 küçük çay bardağı kadar damla çikolata 2 küçük muz isteğe bağlı değişik meyveler olabilir Pişirme...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Muzlu Yanardağ Pasta Tarifi İçin Malzemeler 1 adet pandispanya 2,5 su bardağı süt 1 paket krem şanti Yarım su bardağı damla çikolata 1 adet muz Yarım paket çikolata sosu Süslemek için Fındık Hindistan cevizi Bisküvi Pasta süsü Çikolata Muzlu Yanardağ Pasta Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
Muzlu Kolay Rulo Pasta Tarifi İçin Malzemeler 4 yumurta 1 su bardağı şeker 1 paket vanilya 1 paket kabartma tozu 3 yemek kaşığı sıvı yağ 2 su bardağı un Kreması için; 2 adet muz 2 paket krem santi 2 su bardağı süt Süslemek için çikolata sosu (istenilen renkte) Muzlu Kolay Rulo Pasta Tarifi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
Üst Alt