Son konular

Sıcak Çikolata

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Sıcak Çikolata Tanımı İçin Gereçler
1 su bardağı süt
1 tatlı kaşığı nutella (Veya diğerleri)
2 tatlı kaşığı kakao
1 çay kaşığı şeker (İsteğe nazaran ben kullanmadım)

Sıcak Çikolata Tanımı Yapılışı
Not EkleTanımı Yazdır
Bütün materyalleri karıştıralım.
İster cezve ister kahve makinesinde yavaş yavaş nutella eriyene kadar pişirelim. Afiyet olsun.Sıcak Çikolata

Similar threads

• Soru
Tortilla Wrap (Lavaş Kolay Tatlı) Tanımı İçin Gereçler 1 tatlı kaşığı sürülebilir çikolata (Ben nutella kullandım) 1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi 1 tatlı kaşığı beyaz çikolata+2 kare bitter 1 tatlı kaşığı hindistancevizi 1 adet tortilla yahut lavaş 1 çay kaşığı pudra şekeri 1 çay kaşığı sıvı yağ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
  • Soru
Fit Sufle Tanımı İçin Malzemeler 2 adet yumurta 1 muz püresi 2 yemek kaşığı kakao 2 yemek kaşığı tam buğday unu Yarım paket vanilya Yarım paket kabartma tozu Çikolata Fit Sufle Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Bütün materyalleri karıştıralım. Isıya sağlam kaplara paylaştıralım...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Çikolatalı Fındıklı Kek Tanımı İçin Materyaller 5 adet yumurta 2 su bardağından 1 parmak eksik toz şeker 2 su bardağından 2 parmak eksik sıvı yağ 2 adet vanilya 2 yemek kaşığı dolusu kahvaltılık çikolata ( torku, nutella vs.) 4 yemek kaşığı kakao 1 çay bardağı damla çikolata 1 su bardağına yakın...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
  • Soru
Çikolata Soslu Tramisu Pasta Tanımı İçin Gereçler 1 litre süt 4 dolu yemek kaşığı un ( bir su bardağından bir buçuk parmak eksik) 2 dolu yemek kaşığı nişasta ( bir çay bardağından bir parmak eksik ) 2 yumurta sarısı ( ben bütün olarak kullandım lezzet olarak değişiklik olmadı ) 1 su bardağı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
20
  • Soru
Muzlu Kakaolu Krep Şipşak Lezzetli Tatlı Tanımı İçin Gereçler 2 adet yumurta 2 yemek kaşığı şeker 2 su bardağı süt Yarım çay bardağı sıvı yağ 1 paket vanilya 2 yemek kaşığı kakao 1,5 su bardağı un Ortasına ve üzerine sürmek için; Nutella yahut torku cam kavanoz çikolata Muz Muzlu Kakaolu Krep...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
Üst Alt