Son konular

Simit Değerlendirmece

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Simit Değerlendirmece Tarifi İçin Malzemeler
1 adet ortadan ikiye bölünmüş simit
1 yemek kaşığı dolusu oda ısısında tereyağ
2 diş ezilmiş sarımsak
1 avuç doğranmış maydanoz
1 su bardağı rendelenmiş kaşar peyniri
10 dilim sucuk
1 dilim küp küp doğranmış beyaz peynir (Ben ezine kullandım)
Yarım çay bardağı ufalanmış ceviz içi

Simit Değerlendirmece Tarifi Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Tereyağ, sarımsak, maydanoz ve kaşar peyniri bir kapta iyice ezerek karıştıralım.
Ortadan ikiye ayırdığımız simidin tabanına bu karışımdan bol bol sürelim.
Üzerine, sucuk dilimleri ve beyaz peynir yerleştirip, ceviz serpiştirelim.
Önceden iyice ısıtılmış 185 derece fırında sucuklar pişip beyaz peynirler eriyene kadar bekletelim.
Sıcak sıcak servis edelim Deneyecek olanlara şimdiden afiyet olsun ❤.
Simit Değerlendirmece Tarifi Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Bayat Ekmek Değerlendirmece Tanımı İçin Materyaller 1.5 ekmek (10 – 12 dilim ) 2 yumurta 1 su bardağına yakın süt Tereyağ İnce ince dilimlenmiş sucuk (24 adet civarı) Kaşar peyniri Bayat Ekmek Değerlendirmece Tanımı Yapılışı Not EkleTanımı Yazdır Yumurta ve süt çırpılır. Ekmekler bu karışıma...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
Nefis Simit Tava Tanımı İçin Gereçler 1 adet simit 12 dilim sucuk Yarım su bardağı kaşar peynir 2 ince dilim beyaz peynir Yarım yemek kaşığı tereyağı Nefis Simit Tava Tanımı Yapılışı Tereyağını tavada eritip sucukları yerleştirelim. Güzelce kızartalım. Ben biraz kuru seviyorum sucuğu siz...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Simitte Omlet Tanımı İçin Materyaller 2 büyük uzunluk simit (tarifi mevcut) 7-8 dilim pastırma ( sucuk, sosis, salam da olur) 4-5 dilim kaşar peyniri 5 çorba kaşığı tereyağı 4 adet yumurta Tuz Kekik Pul biber Simitte Omlet Tanımı Yapılışı Sayfada paylaşılan tarife nazaran ebatları büyükçe...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
  • Soru
Yumurtalı Sucuklu Kaşarlı Simit Tarifi İcin Malzemeler *1 adet Simit *10 dilim kadar Sucuk *1 adet Yumurta *3 yemek kaşığı kadar rendelenmiş Kaşar Peyniri *1 yemek kaşığı Tereyağı Yumurtalı Sucuklu Kaşarlı Simit Tarifi Yapılışı Lezzetli mi lezzetli bir simit yemek istiyorsanız buyrun ; 1...
Cevaplar
0
Görüntüleme
20
  • Soru
Simit Pizza Tanımı İçin Materyaller 1 adet simit 5-6 dilim kaşar 5-6 dilim sucuk 1 adet yumurta 1 yemek kaşığı tereyağ Simit Pizza Tanımı Yapılışı Simiti ortadan bölüyoruz. İçerisine kare kare kestiğimiz kaşarları koyuyoruz. O sırada sucuklarımızı tavada kızartıyoruz. Kızarttığımız sucukları...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
Üst Alt