Son konular

Smoothie Bowl

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Smoothie Bowl Tarifi İçin Malzemeler
2 yemek kaşığı yoğurt
5 adet çilek ( Donmuş )
Yarım muz ( Donmuş )
2 yemek kaşığı granola
1 tatlı kaşığı fıstık ezmesi
2 adet çilek
1 dilim ananas
Yarım adet muz
1 adet nar

Smoothie Bowl Tarifi Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Yoğurt ve donmuş meyveleri bir kaseye alalım.
Blender ile pürüzsüz kıvam alıncaya kadar karıştıralım.
Karışımı kaseye ekleyelim sıra ile granola fıstık ezmesi ve meyveleri ekleyelim. Servise hazır
Smoothie Bowl Tarifi Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Yoğurtlu Meyve Kasesi (Smoothie Bowl) Tarifi İçin Malzemeler 3-4 yemek kaşığı yoğurt 2 adet muz (Donmuş) Yarım çay bardağı böğürtlen (Donmuş) 2 tatlı kaşığı granola Muz Çilek Yaban mersini Sürülebilir çikolata Yoğurtlu Meyve Kasesi (Smoothie Bowl) Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
  • Soru
Acai Bowl Tarifi İçin Malzemeler 1 küçük çay bardağı süt (ben laktozsuz süt kullandım) 1 yemek kaşığı yulaf 1 küçük donmuş muz 10 tane donmuş kırmızı meyve (Frambuaz, çilek, böğürtlen) ben toplamda 10 tane olmak üzere karışık koydum. 1 tatlı kaşığı acai tozu 1 çay kaşığı keten tohumu 1 çay...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
  • Soru
Smoothie Bowl Evde Nasıl Yapılır? Smoothie bowl evde sağlıklı bir şekilde hazırlanabilir. İlk adım olarak taze meyveler seçilmeli. Bir blender yardımıyla meyveler püre haline getirilmeli. Ardından yoğurt ve süt eklenmeli. Karışım homojen bir kıvama gelene kadar blender’da karıştırılmalı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Smoothie Bowl Nasıl Yapılıyor? Smoothie bowl yapmak için öncelikle istediğiniz meyve ve sebzeleri seçin. Ardından blenderda smoothie kıvamına getirin. İçine doğal tatlandırıcı olarak bal veya agave şurubu ekleyebilirsiniz. Daha sonra granola, chia tohumu veya fındık ekleyerek üzerini süsleyin...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Sevdiklerinle paylaşmayı unutma ! Acai Bowl Nasıl Yapılır? Acai Bowl yapmak için öncelikle gerekli malzemeleri hazırlayın. Acai meyvesini buzluğa koyun ve dondurun. Daha sonra donmuş acai meyvesini blendera ekleyin. İçerisine muz, yaban mersini, badem sütü ve bal ekleyin. Tüm malzemeleri iyice...
Cevaplar
0
Görüntüleme
18
Üst Alt