Son konular

Sosisli Patatesli Yumurta

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Sosisli Patatesli Yumurta Tanımı İçin Malzemeler
3 adet patates (Ben orta uzunluk kullandım)
2-3 adet sosis
1 adet yeşil biber
2 adet yumurta
Karabiber
Kırmızıbiber
Tuz

Sosisli Patatesli Yumurta Tanımı Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Patatesleri soyup küp küp doğrayalım, sosis ve biberleride yuvarlak doğrayalım.
Tavaya yağı koyup ısındıktan sonra patatesleri koyalım.
Tam kızarmaya yakın biberleride ek edelim, sonra üstüne sosisleri koyup baharatları ekleyelim.
En son yumurtayı bir kasede çırpıp üzerine dökelim her yerine 2 dakika da o denli pişirelim. Afiyet olsun.
Sosisli Patatesli Yumurta Tanımı Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Sosisli Peynirli Kek Tanımı İçin Gereçler 3 yumurta 1 su bardağı zeytinyağı 1 su bardağı yoğurt 1,5 yada 2 su bardağı un 1 ölçü kaşar peyniri 1 ölçü rendelenmiş antep (tuzlu) peyniri 1 ölçü küp küp doğranmış sosis 1 adet büyük uzunluk küp küp doğranmış patates 1 paket kabartma tozu Tuz Kırmızı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Kahvaltılık Sucuklu Sosisli Patatesli Kavurma Tanımı İçin Materyaller 1 adet büyük patates (küp küp doğranmış) 3 adet uzun sosis 1/4 (çeyrek) sucuk 1 kase kaşar rendesi 1 adet yeşil biber Yarım kapya biber Yarım çay bardağı sıvı yağ Kahvaltılık Sucuklu Sosisli Patatesli Kavurma Tanımı Yapılışı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
4
  • Soru
Sosisli Patatesli Yumurta Tanımı İçin Gereçler 3-4 adet sosis 1 büyük patates 3 adet yumurta Bir kaç küp kaşar peynir Dilediğiniz baharatlar Sosisli Patatesli Yumurta Tanımı Yapılışı Not EkleTanımı Yazdır Sosislerimizi uzunlamasına doğrayıp biraz pişiriyoruz. Daha sonra uzunlamasına...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Sosisli Patates Sote Tarifi İçin Malzemeler 2 orta boy patates 2 uzun sosis 1 kapya biber 1 büyük charliston biber Yarım tatlı kaşığı tuz Kızartmak için; Sıvıyağ Sosisli Patates Sote Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Patenleri soyup minik küpler halinde doğrayalım ve tuzlayalım...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Patatesli Sosili Yumurta Tanımı İçin Malzemeler 2-3 patates 2-4 sosis (benim sosislerim büyüktü 2 kulandım) 1 -2 sivri biber Arzuya nazaran yarım domates (küp küp) 2 yumurta Sıvı yağ Tuz karabiber Patatesli Sosili Yumurta Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Kahve masasına alternatif...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
Üst Alt