Sucuklu Yumurta

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Sucuklu Yumurta Tarifi İçin Malzemeler
3 adet yumurta
Yarım sucuk
Tereyağı vb. sıvıyağ
Bir tutam tuz
İsteğe göre kaşar rendeleyebilirsiniz

Sucuklu Yumurta Tarifi Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Öncelikle sucukları istediğimiz boyutta hazırlayalım.
Daha sonra ocağa tavayı alıp yağını ekleyelim.
Üzerine sucukları ilave edip pişirelim aman dikkat yakmayalım ‍.
Pişen sucukların üzerine güzelce çırpılmış yumurtayı ekleyelim ve pişince ocaktan alalım
Şimdiden afiyet olsun şekerler

Ne duruyorsun ekmek bansana

Sucuklu Yumurta Tarifi Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Yumurtalı Sucuklu Kaşarlı Simit Tarifi İcin Malzemeler *1 adet Simit *10 dilim kadar Sucuk *1 adet Yumurta *3 yemek kaşığı kadar rendelenmiş Kaşar Peyniri *1 yemek kaşığı Tereyağı Yumurtalı Sucuklu Kaşarlı Simit Tarifi Yapılışı Lezzetli mi lezzetli bir simit yemek istiyorsanız buyrun ; 1...
Cevaplar
0
Görüntüleme
21
  • Soru
Sucuklu Yumurta Tanımı İçin Malzemeler Kasap sucuğu (Sucuk tuzlu olduğu için tuz atmadım isteyen cet bilir 2 adet yumurta Sucuklu Yumurta Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Önce sucukları küp küp doğrayıp, tavaya alalım ve tavayı kısık ateşte açalım. Sucukları orta ara karıştıralım...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Sucuklu Makarna Boreği Tarifi Sucuklu Makarna Boreği nasıl yapılır Sucuklu Makarna Boreği yapılışı Sucuklu Makarna Boreği Tarifi Resimli imagessucuklumakarnaboregitarifiresimli5ad4373370a4a Malzemeler 1 yarım paket cubuk makarna 100 gr sucuk 150 gr tulum peyniri 3 adet yufka 1 adet yumurta 75...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Yumurtalı Sucuklu Tost Tanımı İçin Gereçler 2 yumurta Yarım sucuk Tereyağı 2 dilim kaşar 1 somun ekmek (ben somun kullandım isterseniz tost ekmeği kullana bilirsiniz) Ketçap 1 tatlı kaşığı pul biber Bir tutam tuz Yumurtalı Sucuklu Tost Tanımı Yapılışı Küçük küçük doğradığımız sucukları...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Sucuklu Menemen Tanımı İçin Materyaller Yarım kilo domates 5 -6 adet biber ️ 1 adet orta uzunluk kuru soğan Sucuk (Miktarı isteğe bağlı) 4 adet yumurta Tuz karabiber Sıvı yağ 1 yemek kaşığı tereyağı Sucuklu Menemen Tanımı Yapılışı Not EkleTanımı Yazdır Tavayı ocağa alalım sıvı yağ ve tereyağı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
Üst Alt