Son konular

Sütlü Dibek Kahvesi

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Sütlü Dibek Kahvesi Tarifi İçin Malzemeler
1 fincan süt
Yarım çay kaşığı türk kahvesi
1 tatlı kaşığı dibek kahvesi
Arzuya göre şeker

Sütlü Dibek Kahvesi Tarifi Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Malzemeleri iyice karıştırın.
Malzemeleri kısık ateşte pişirmeye koyuyoruz.
Kaynamaya başlayınca, fincanlara döküp afiyetle içiyoruz.
Sütlü Dibek Kahvesi Tarifi Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Dibek Kahvesi Tarifi İçin Malzemeler Dibek kahvesi 2 tatlı kaşığı Su cezvenin ölçüsüne göre Kahve yanına; Lokum isteğe bağlı Fincan 2 adet Kahve yanı su bardağı Toz şeker 2 tatlı kaşığı Dibek Kahvesi Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır 2 tatlı kaşığı tepeleme dibek kahvesi fincan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
  • Soru
Dibek Kahvesi Tarifi İçin Malzemeler 2 tatlı kaşığı dibek kahvesi 2 tatlı kaşığı hazır su 2 tatlı kaşığı toz şeker Sunum için; Çikolata tatlı isteğe bağlı Dibek Kahvesi Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Seçeceğimiz fincana göre fincanla ölçüp su koyuyoruz. 2 fincan daha sonra...
Cevaplar
0
Görüntüleme
3
  • Soru
Bol Köpüklü Dibek Kahvesi Tarifi İçin Malzemeler 4 tepeleme tatlı kaşığı dibek kahvesi 1 tatlı kaşığı türk kahvesi 4 kahve fincanı su 2 tatlı kaşığı şeker Bol Köpüklü Dibek Kahvesi Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Kahveyi ve şekeri cezveye koyun. Ben elektrikli cezve kullandım. Bir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Dibek Kahveli Türk Kahvesi Tanımı İçin Malzemeler 1 tatlı kaşığı dibek kahvesi 1 tatlı kaşığı türk kahve 1 tatlı kaşığı toz şeker (Arzuya bağlı) sade sevenler şekersiz de yapabilir 2 fincan soğuk su Dibek Kahveli Türk Kahvesi Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Bütün malzemeyi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
3 Farklı Magnolia Tarifi İçin Malzemeler 1 litre süt 1 adet yumurta 1 çay bardağı şeker 2 yemek kaşığı un 1 paket vanilya 1 paket krema Arası için Bisküvi tozu Mürdüm eriği Magnolia içi için (Bunlar kaynadıktan sonra farklı kaplara alınıp karıştırılacak ) Beyaz çikolata Sütlü çikolata Türk...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
Üst Alt