Son konular

İP TV Taranmasını istediğiniz Paneller

İP-TV
Konuyu Yükselt

erkantug

Yönetici
Site Sahibi
Super Mod
Site Yetkilisi
Tc Onaylı Üye
Premium Üye
Co-Admin
Tepkime
18,905
Coin
945
biri yerli diğeri yabancı panel erkantuğ nasıl aynı panel olablir
hangisinden bahsediyorsun anlamadım

erkantug

Yönetici
Site Sahibi
Super Mod
Site Yetkilisi
Tc Onaylı Üye
Premium Üye
Co-Admin
Tepkime
18,905
Coin
945
Pars ya da special panelden bahsediyorsan bu panel iki ayrı liste halinde açılıyor. Birisinde yerli var, birisinde yok. Hemen kestirip atma.

erkantug

Yönetici
Site Sahibi
Super Mod
Site Yetkilisi
Tc Onaylı Üye
Premium Üye
Co-Admin
Tepkime
18,905
Coin
945
bunu tara demiş bunu vermişsin bu alakasız panel vemişssin yanlış bilmiyorsam
Yanlış biliyorsun, sorduğu panelin karşılığı bu, bildiğim, kullandığım bi panel. Alman panel bu.

ekolx06

Site Yetkilisi
Tepkime
301
Coin
147
sen bilirsin usta yanlış biliyor olabilirim
sinan usta senin dediğin dogru bu eskilerden yabancı panel pars yada focus değil bildiğim bi panel
zaten pars focus aynı liste
PORTAL🦉 :
IP : 122.254.110.26 (Germany)
SERVER TIMEZONE : Europe/Berlin
MAC : 00:1A:79:07:FB:26
Expired on : September 21, 2023, 1:00 am
M3U :
🚦 STATUS : Active
👤 USERNAME : uWR490fW
🔑 PASSWORD : 6Dz9a9qcJj
👥 MAXCONN : 1
👀 ACTCONN : 0
💰 TRIAL : 0
🌍 Client TimeZone : Europe/Tirane
STB TYPE : MAG254
Client IP : 185.67.178.248 (Albania)

Total Channels : 👉 All🦉ITALY - GENERALISTI💥ITALY - CINEMA💥ITALY - SERIE💥ITALY - CINEMA PPV ( PRIMA FILA, EAGLE CINEMA )💥ITALY - INTRATTENIMENTO💥ITALY - SPORT 24/7 ( SKY SPORT,RAI SPORT, SPORTITALIA, ETC )💥ITALY - SPORT - LIVE EVENTS ONLY (DAZN, SERIE B,C,D,AMAZON PRIME, ELEVEN SPORT💥ITALY - CULTURA💥ITALY - MUSICA💥ITALY - BAMBINI💥ITALY - NOTIZIE💥ARABIC CINEMA (GOBX)💥ARABIC SPORT💥ARABIC CINEMA (MBC)💥ARABIC CINEMA (OSN)💥ARABIC CINEMA (ROTANA)💥ARABIC CIMEMA💥ARABIC RELIGION💥ARABIC NEWS💥ARABIC GENERAL💥NETHERLAND - ALGEMEEN💥NETHERLAND - FILMS EN SERIES💥NETHERLAND - ENTERTAINMENT💥NETHERLAND - SPORT💥NETHERLAND - NATUUR💥NETHERLAND - MUZIEK💥NETHERLAND - KINDEREN💥NETHERLAND - VIAPLAY💥CANADA - Sport Live Events - DAZN💥AUSTRALIA - SPORT💥DENMARK - GENERAL💥DENMARK - SPORT💥DENMARK - SPORT LIVE EVENTS---TV2 PLAY💥DENMARK - SPORT-LIVE EVENTS- DISCOVERY+💥NORWAY - GENERAL💥NORWAY - SPORT💥NORWAY - SPORT LIVE EVENTS---TV2 SUMO SPORT💥NORWAY- SPORT LIVE EVENTS---VIAPLAY💥FINLAND - GENERAL💥FINLAND - SPORT💥FINLAND- SPORT LIVE EVENTS---TELIA LIIGA💥FINLAND- SPORT LIVE EVENTS---DISCOVERY+💥FINLAND- SPORT LIVE EVENTS---VIAPLAY💥VIAPLAY XTRA - MULTI LANGUAGE💥PT SPORT VIP - NO BLOCKS💥MAROCCO💥U.S.A. - ABC💥U.S.A. - NBC💥U.S.A. - FOX💥U.S.A. - CBS💥U.S.A. - SPORTS (FOX)💥U.S.A. - TELEMUNDO💥U.S.A. - SPORTS (NBC)💥U.K. - SKY SPORTS💥U.K. - BT SPORT💥U.K. - AMAZON PRIME💥U.K. - DAZN💥U.K. - SPORTS (OTHERS)💥IRELAND💥SCOTLAND💥U.K. - CHAMPIONSHIP/L1/L2/FACUP💥U.K. - EPL (3pm Kick-offs Included)💥U.K. - MOVIES💥U.K. - ENTERTAINMENT💥U.K. - DOCUMENTARIES💥U.K. - KIDS💥U.K. - INTERNATIONAL💥U.K. - NEWS💥U.K. - MUSIC💥U.K. - BETTING HORSES/GREYHOUNDS💥SWEDEN - GENERAL💥SWEDEN - SPORT💥SWEDEN - SPORT LIVE EVENTS---C MORE EVENTS💥SWEDEN - SPORT LIVE EVENTS---DISCOVERY+💥++++++++++++EX YU++++++++++++++++💥EXYU - OPĆENITO💥EXYU - FILMOVI/SERIJE💥EXYU - FILMOVI 24/7💥EXYU - SPORT💥EXYU - DOKUMENTARNI💥EXYU - PINKOVI/ZABAVA💥EXYU - LOKALNI💥EXYU - DJEČIJI💥EXYU - GLAZBENI💥EXYU - VIJESTI💥BEIN SPORTS (AR)💥PORTUGAL - GENERALISTAS💥PORTUGAL - INFORMAÇÃO💥PORTUGAL - DESPORTO💥PORTUGAL - FILMES/SÉRIES💥PORTUGAL - ENTRETENIMENTO💥PORTUGAL - MÚSICA💥PORTUGAL - INFANTIL💥PORTUGAL - DOCUMENTÁRIOS💥PORTUGAL - INTERNACIONAIS💥FRANCE - GÉNÉRAL💥FRANCE - CINÉMAS/SÉRIES💥FRANCE - DIVERTISSEMENT💥FRANCE - SPORT💥FRANCE - CULTURE💥FRANCE - MUSIQUE💥FRANCE - ENFANTS💥FRANCE - INFORMATION💥SPAIN - GENERAL💥SPAIN - PELICULAS/SERIES💥SPAIN - ENTRETENIMIENTO💥SPAIN - DOCUMENTACION💥SPAIN - DEPORTES💥SPAIN - MUSICA💥SPAIN - NINOS💥SPAIN - NOTICIAS💥GERMANY - GENERAL💥GERMANY - REGIONAL💥GERMANY - FILME/SERIE💥GERMANY - SELEKT/KINO💥GERMANY - SPORT💥GERMANY - UNTERHALTUNG💥GERMANY - DOKUMENTATION💥GERMANY - KINDER💥GERMANY - MUSIK💥GERMANY - NACHRICHTEN💥GREECE ΕΛΛΑΔΑ - GENERAL💥GREECE ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ - MOVIES💥GREECE ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ - DOCUMENTARY💥GREECE ΠΑΙΔΙΚΑ - KIDS💥GREECE ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΕΠΊΣΗΜΟΣ - SPORT VIP💥GREECE ΑΘΛΗΤΙΚΑ - SPORT💥GREECE ΜΟΥΣΙΚΗ - MUSIC💥POLAND - OGOLNE💥POLAND - FILMOWE💥POLAND - SERIALE💥POLAND - SPORTOWE💥POLAND - INFORMACYJNE💥POLAND - DZIECIECE💥POLAND - ROZRYWKA💥POLAND - PRZYRODZNICZE/NAUKOWE💥POLAND - MUZYCZNE💥POLAND - PPV💥SPORT MISC. INTERNATIONAL UNCATEGORIZED💥ARABIC Nilesat💥BRASIL💥ISRAEL💥BULGARIA💥SWITZERLAND💥INDIAN ALL💥ASIA & PERSIAN💥AUSTRALIA💥CANADA (FRENCH LANGUAGE)💥CANADA💥LATINO💥TURKEY💥ROMANIA💥CZECH REPUBLIC💥HUNGARY💥Eastern Europe - UKRAINE,RUSSIA,BELARUS,MOLDOVA,KAZAHSTAN,AZERBAIJAN,GEORGIA,LITHUANIA,LATVIAV💥BELGIUM SPORTS - PLAY SPORTS,ELEVEN SPORTS,VOO,PICKX SPORTS💥BELGIUM💥FRANCE LOW QUAILITY💥GERMANY LOW QUAILITY💥ALBANIA💥U.S.A. - SPORT ( NBA NFL NHL MLB )💥U.S.A.💥UK💥ITALY VIP

erkantug

Yönetici
Site Sahibi
Super Mod
Site Yetkilisi
Tc Onaylı Üye
Premium Üye
Co-Admin
Tepkime
18,905
Coin
945
Benim notlarımda öyle görünüyordu. Bu panel eski ve şu an çalışmıyor. En azından bende açmıyor(TTNET)
Exolx06 sizin verdiğiniz de ttnet internette açmıyor, diğerlerinde açıyorsa bilemem.

ekolx06

Site Yetkilisi
Tepkime
301
Coin
147
Benim notlarımda öyle görünüyordu. Bu panel eski ve şu an çalışmıyor. En azından bende açmıyor(TTNET)
Exolx06 sizin verdiğiniz de ttnet internette açmıyor, diğerlerinde açıyorsa bilemem.
usta bende 1 2 tane user pass hesap var bu panelin açtım baktım ne focus ne başka yerli bi panel eski yabancı panellerden emin olabilirsin

erkantug

Yönetici
Site Sahibi
Super Mod
Site Yetkilisi
Tc Onaylı Üye
Premium Üye
Co-Admin
Tepkime
18,905
Coin
945
usta bende 1 2 tane user pass hesap var bu panelin açtım baktım ne focus ne başka yerli bi panel eski yabancı panellerden emin olabilirsin
Neyse tamamdır öyle diyorsanız öyledir. Ben bütün panellerin eskilerini biriktirip not ediyorum yenilerini güncelliyorum. Alman xc premium ya da pars veya special denilen ve bir sürü yanı olan alman panelin içinde bu sorulan panelin de eski panel olarak kayıtlı olmasından dolayı, pars panelin eski yanı diye düşündüm.

fbafbsfbi5862

Yeni Üye
Tepkime
7
Coin
81
rica etsem mac m3u fark etmez bunu taraya bilirmisiniz

KIZILELMA

Yönetici
Co-Admin
Tepkime
48,727
Web
forumsitesi.com.tr
Coin
1,755

yasarafat10

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
67
rica etsem mac m3u fark etmez bunu taraya bilirmisiniz

burada paylaşılmıştır hocam

Buraya girilemiyor
su yazi geliyor
Bu sayfayı görüntüleme yada yaptığınız işlemi gerçekleştirme izniniz yok.

okeyy

Outstanding Сasual Dating Real-life Females
Premium Üye
Tepkime
23
Coin
125
rıca etsem bunu tararmısınız

erkantug

Yönetici
Site Sahibi
Super Mod
Site Yetkilisi
Tc Onaylı Üye
Premium Üye
Co-Admin
Tepkime
18,905
Coin
945
rıca etsem bunu tararmısınız
Bu panel sık sık gelip giden bir panel. Bir açıyor bir açmıyor. Biraz önce elimdeki hesabı denedim açıyordu. Şimdi gitti. Ama gene tarıyorum ben hit düşünce vereceğim.

ekolx06

Site Yetkilisi
Tepkime
301
Coin
147

Harbi_sivasli

Yönetici
Site Sahibi
Tepkime
266
Coin