Son konular

Tart Kalıbında Vanilya Pudingli Kemalpaşa Tatlısı

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,935
Tart Kalıbında Vanilya Pudingli Kemalpaşa Tatlısı Tanımı İçin Malzemeler
1 paket Dr. Oetker vanilyalı puding
3,5 su bardağı süt
1 yemek kaşığı Dr. Oetker nişasta
Tatlı kısmı için :
1 paket büyük uzunluk kemalpaşa tatlısı

Tart Kalıbında Vanilya Pudingli Kemalpaşa Tatlısı Tanımı Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Tatlıları paketindeki üzerindeki şerbete nazaran haşladım.
Bir tabağa soğuması için aldım.
Tencereye sütü ve pudingi koyalım .
Nişastayı ekleyelim ,karıştıra karıştıra koyu kıvamda pişirelim.
Tart kalıbına streç koyalım ,şerbeti süzerek tatlıları kalıba dizelim.
Üzerine pudingi yayalım, bir gece buzdolabında bekletelim.
Ertesi gün zıt çevirerek servis tabağına alalım, isteğe nazaran süsleyelim afiyet olsun.
Bu tanım Dr. Oetker pudingli tarifler yarışına katılmıştır. Sen de katıl ödül kazanma talihi yakala.

Tart Kalıbında Vanilya Pudingli Kemalpaşa Tatlısı Tanımı Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Kakaolu Pudingli Portakallı Tart Pasta Tanımı İçin Malzemeler Keki için 3 adet yumurta 1 çay bardağı sıvı yağ 1 çay bardağı yoğurt 1 çay bardağı toz şeker 1 adet portakalın kabuğunun rendesi ve suyu 1,5 su bardağı un 1 paket Dr. Oetker vanilya 1 paket Dr. Oetker kabartma tozu Orta kısmına 1...
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
  • Soru
Pudingli Islak Kekli Tart Tanımı İçin Malzemeler 2 adet yumurta 1 çay bardağı toz şeker 1 çay bardağı sıvı yağ 1 çay bardağı süt 2 yemek kaşığı kakao tozu 2 çay bardağı un 1 paket vanilya 1 paket kabartma tozu Islatmak için 1 paket nescafe 1 çay bardağı süt Üzerine 1 paket Dr. Oetker kakaolu...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
  • Soru
Kakaolu Pudingli Tart Kek Tanımı İçin Malzemeler 2 adet yumurta 1 çay bardağı süt 1 çay bardağı sıvı yağ 1 çay bardağı şeker 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya 1.5 su bardağı un Sosu için Dr. Oetker kakaolu puding Kakaolu Pudingli Tart Kek Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
14
  • Soru
Dr. Oetker Çilekli Pudingli Bardak Tatlısı Tanımı İçin Malzemeler 1 paket Dr. Oetker çilekli puding (500 ml) 2 su bardağı süt Süslemesi için; Çilek File antep fıstığı Hindistan cevizi Dr. Oetker Çilekli Pudingli Bardak Tatlısı Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Pudingi pişirin. Su...
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
  • Soru
Meyve Soslu Tart Tanımı İçin Malzemeler Meyve soslu kek 2 adet yumurta 1 çay bardağı tozşeker 1 çay bardağı sıvı yağ 1 çay bardağı süt 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya Aldığı kadar un (Ben yaklaşık 2 çay bardağı kadar kullandım) Üzeri için; 1 paket Dr. Oetker vanilyalı puding 3.5 su bardağı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
Üst Alt