Son konular

Terbiyeli Sebzeli Çorba

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Terbiyeli Sebzeli Çorba Tanımı İçin Materyaller
Yarım kabak
Yarımkapya biber
Yarım havuç
Yarım soğan
4 küp tavuk suyu
2.5 su bardağı su
1 çorba kaşığı yulaf unu
1 çay bardağı yoğurt
1 çorba kaşığı pirinç

Terbiyeli Sebzeli Çorba Tanımı Yapılışı
Not EkleTanımı Yazdır
Yoğurt ve yulaf unu hariç bütün gereçlerimizi tenceremize alıp pişiriyoruz.
Farklı bir kasede yoğurt ve yulaf ununu çırpalım.
Pişirdiğimiz sebzelerimizi blenderdan geçirelim ve yoğurt harcını yavaş yavaş çırparak döküp biraz daha kaynatalım ve servise hazır Şimdiden afiyet olsun miniklere şifa olsun Hekiminize müşavereyi unutmayın

Similar threads

• Soru
Sebzeli Terbiyeli Çorba Tanımı İçin Malzemeler 1 tane orta uzunluk soğan 1 küçük kase brokoli 1 küçük kase karnabahar 1 küçük kase ıspanak 1 küçük kase pancar yaprağı Terbiyesi için : 1 kase yoğurt 1 adet yumurta sarısı 2 yemek kaşığı un Sebzeli Terbiyeli Çorba Tanımı Nasıl Yapılır? Not...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Sebzeli Bezelye Çorbası Tanımı İçin Materyaller 1.5 su bardağı bezelye Yarım kapya biber Yarım havuç Çeyrek mor soğan ya da beyaz soğan 1 çorba kaşığı zeytinyağı Yarım patates 2 küp peynir altı suyu 2 küp tavuk suyu 1 su bardağı su 1 tatlı kaşığı ruşeym Sebzeli Bezelye Çorbası Tanımı Yapılışı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
Sebzeli Semizotu Çorbası Tanımı İçin Materyaller Dilediğiniz kadar semiz otu ( ben 10 kol koydum) Çeyrek kapya biber Çeyrek soğan Yarım patates Yarım havuç Çeyrek kabak 2 küp biber salçası ya da 1 tatlı kaşığı 1 peynir altı suyu 2 küp et suyu yahut tavuk suyu 1 çorba kaşığı zeytinyağı 1 tatlı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Atom Kahvaltı Tanımı İçin Materyaller 1 çorba kaşığı bebek irmiği 1 çorba kaşığı tam buğday unu yahut yulaf unu 1 tatlı kaşığı ruşeym ( +8 ay) 1 tane muz 1 tatlı kaşığı keçiboynuzu özü 1 tane ceviz (+8 ay) 1 su bardağı su ( 1 yaş üstü ise süt kullanabilirsiniz) Atom Kahvaltı Tanımı Yapılışı Not...
Cevaplar
0
Görüntüleme
23
  • Soru
Terbiyeli Tavuk Suyu Çorba Tarifi İçin Malzemeler 1 tane tavuk göğsü (Ben bu tarifimde 4 küçük but kullandım) 1 çay bardağı pirinç 3 yemek kaşığı yoğurt 1 adet yumurta 2 yemek kaşığı un 1 yarım limon (1 taneyi komple de sıkabilirsiniz) 1 yemek kaşığı tereyağ/margarin Tuz Nane Karabiber...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
Üst Alt