Son konular

Ton Balıklı Ispanaklı Kremalı Makarna

Konuyu Yükselt

SoruCevap

Yeni Üye
Tepkime
41
Coin
256,938
Ton Balıklı Ispanaklı Kremalı Makarna Tanımı İçin Malzemeler
1 paket isteğe bağlı makarna
1 paket ton balığı
1 bağ ıspanak
1 kutu krema
Sevdiğimiz baharatlar
Soğan
Sarımsak
Zeytin yağ

Ton Balıklı Ispanaklı Kremalı Makarna Tanımı Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Makarnayı ister suda haşlama ister suyunu çektirme tekniği işe pişirebilirsiniz. (ben suyunu çektirme tekniği ile pişiriyorum ve zerdeçal ekliyorum).
Tavada yağ, soğan, sarımsakları kavuruyoruz. Ispanakları ekleyip kavuruyoruz.
Ton balığını ekleyip kavuruyoruz.
En son kremayı ekleyip tuz, karabiber ekleyip krema ısınana kadar pişiriyoruz.
Makarnayı tabağa alıp üzerine hazırladığımız ıspanaklı ton balıklı harcı ekleyip servis yapıyoruz. Afiyet olsun.
Ton Balıklı Ispanaklı Kremalı Makarna Tanımı Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Harika Kremalı Ton Balıklı Makarna Tanımı İçin Gereçler Yarım paket kalem makarna 1 paket sıvı krema (200 ml) 10 adet kuru domates 3 yemek kaşığı konserve mısır 3 yemek kaşığı rende eski kaşar 2 kutu ton balık 1 yemek kaşığı tereyağı Tuz Süper Kremalı Ton Balıklı Makarna Tanımı Yapılışı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Ton Balıklı Makarna Tarifi İçin Malzemeler 1 paket makarna (ben erişte spagetti kullandım siz istediğinizi kullanabilirsiniz) 3 yemek kaşığı zeytinyağı 1 adet soğan 1 adet yeşil biber 2 veya 3 konserve ton balığı Bir turam maydanoz 4-5 yemek kaşığı domates rendesi(püresi) 7-8 dilim kaşar peynir...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Somon Balıklı Kremalı Makarna Tarifi İçin Malzemeler 1 paket makarna 250 gr somon balığı Zeytinyağı 3 diş sarımsak Yarım yemek kaşığı domates salçası 200 gr krema 1 çay bardağı süt Tuz Karabiber Kimyon Kekik Reyhan Somon Balıklı Kremalı Makarna Tarifi Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
  • Soru
Ton Balıklı Makarna (Efsane Sosuyla) Tanımı İçin Malzemeler 1 paket makarna (dilediğiniz çeşit olabilir) Makarnayı haşlamak için su 200 gram ton balığı 3-4 diş sarımsak 1 yemek kaşığı limon suyu Yarım limon kabuğu rendesi 8-9 adet ceviz Tuz, karabiber Ton Balıklı Makarna (Efsane Sosuyla) Tanımı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Ton Balıklı Makarna Tarifi Resimli Ton Balıklı Makarna Tarifi Ton Balıklı Makarna Malzemeleri: 1 Paket Makarna 2 Kutu Ton Balığı 2 Tane Domates 2 Diş Sarımsak 1 Yemek Kaşığı Salca 1 Yemek Kaşığı Sıvıyağ Maydanoz Tuz, karabiber imagestonbaliklimakarnatarifiresimli5ad40a0adf0f9 Ton Balıklı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
24
Üst Alt