Son konular

Üç Malzemeli Pudingli Kurabiye

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Üç Gereçli Pudingli Kurabiye Tanımı İçin Malzemeler
1 su bardağı sıvı yağ
1 paket Dr. Oetker puding
3+1/2 (yarım) su bardağı un
Süslemek için
Beyaz çikolata 80 gr
Antep fıstığı

Üç Gereçli Pudingli Kurabiye Tanımı Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Sıvıyağ, toz puding ve unu yumuşak kıvamlı yoğurdum.
Hamurdan ceviz büyüklüğünde modüller koparıp yuvarladım yağlı kağıt serilmiş tepsiye dizdim.
Üzerlerine parmağımı bastırarak çukur açtım.
180°firında 15 dk pişirdim.
Fırından kurabiyeleri çıkardım soğuttum.
Daha sonra beyaz çikolatayı benmari yöntemi erittim ortasındaki çukurlara birer çay kaşığı kadar paylaştırdım.
Son olarak üzerlerine antep fıstığı batırarak taçlandırdım Hafif ıslak dokulu bu enfes kurabiyeyi herkes pastane kurabiyesi sanıyor Mutlaka deneyin
Bu tanım Dr. Oetker pudingli tarifler müsabakasına katılmıştır. Sen de katıl ödül kazanma bahtı yakala.

Üç Gereçli Pudingli Kurabiye Tanımı Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
3 Materyalli Dr. Oetker Muzlu Pudingli Kurabiye Tanımı İçin Malzemeler 1 paket Dr. Oetker muzlu puding 1 su bardagı sıvı yağ 2-3 su bardağı un Üzeri için: Pudra şekeri 3 Materyalli Dr. Oetker Muzlu Pudingli Kurabiye Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Karıştırma kabına sıvı yağ ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
3 Materyalli Pudingli Kurabiye Tanımı İçin Malzemeler 1 paket toz çilekli puding ( istediğiniz çeşit pudingi kullanabilirsiniz) 1 paket margarin ve ya tereyağı (250 gr) Alabildiği kadar un 3 Gereçli Pudingli Kurabiye Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Bir kaba aldığımız oda...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Antep Fıstıklı Pudingli Kurabiye Tanımı İçin Malzemeler 1 paket Dr .oetker antep fıstıklı puding 125 gram tereyağ 1 çay bardağı pudra şekeri 1 adet yumurta Yarım çay bardağı sıvı yağ Yarım çay bardağı süt 2 su bardağı un 1 er paket Dr oetker kabartma tozu ve Dr oetker vanilya Antep Fıstıklı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
13
  • Soru
Muzlu Pudingli Kurabiye Tanımı İçin Malzemeler 1 paket Dr. Oetker muzlu puding 1 su bardağı sıvı yağ 3 su bardağı un Üzeri için Kahvaltılık çikolata Pudra şekeri Fındık Muzlu Pudingli Kurabiye Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTarifi Yazdır Uygun bir yoğurma kabına bütün materyalleri alalım güzelce...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Pudingli Fındıklı Kurabiye Tanımı İçin Malzemeler 1 paket Dr. Oetker kakaolu puding 1 adet yumurta 1 çay bardağı sıvı yağ 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya 1 çay bardağı pudra şekeri 2 yemek kaşığı hindistan cevizi 1 çay bardağı çekilmiş fındık 1 su bardağı un Pudingli Fındıklı Kurabiye...
Cevaplar
0
Görüntüleme
28
Üst Alt