Son konular

Vişneli Soslu Kupta Pişmeyen Chessecake

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Vişneli Soslu Kupta Pişmeyen Chessecake Tanımı İçin Malzemeler

Kreması için:
500 gram quark / süzme yoğurt
250g mascarpone / kaymak
1 kutu soğuk krema
2 sahnesteif yahut 1 krem şanti
Yarım su bardağı pudra şekeri
1 pk vanilin
1 limonun rendelenmiş kabuğu
Çikolata rendesi
Üzeri için:
Kirschgrütze / vişneli sos (hazır kullandım)

Vişneli Soslu Kupta Pişmeyen Chessecake Tanımı Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Öncelikle quark, mascarpone, pudra şekeri, vanilini ve limonun rendelenmiş kabuğunu bir karıştırma kabına alıp özleşene dek çırpıyoruz.
Ardından sahnesteif ve soğuk kremayı ek edip sıkılabilir kıvam alana dek çırpmaya devam ediyoruz.
En son çikolata rendesini ek edip spatulayla karıştırıp kuplara hisse ediyoruz.
Üzeri için hazır vişneli sos kullandım ben. Dilediğiniz sosla olur.
Deneyecek olanlara afiyet olsun

Vişneli Soslu Kupta Pişmeyen Chessecake Tanımı Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Pişmeyen Kolay Vişneli Cheesecake Tarifi İçin Malzemeler Tabanı için; 2.5 paket burçak bisküvi 4-5 yemek kaşığı süt 3-4 yemek kaşığı tereyağı(erimiş) Ara katı için; 1 paket krema(200 ml) 180 gram labne peynir 2 paket krem şanti Üzeri için; 1 su bardağı dolusu vişne 2.5 su bardağı su 1/2 (yarım)...
Cevaplar
0
Görüntüleme
11
  • Soru
Pişmeyen Vişneli Cheesecake Tanımı İçin Gereçler Taban için 3 paket burçak bisküvi 100 gram tereyağı 3 yemek kaşığı süt Yarım su bardağı fındık Ortası için 3 paket kremşanti 1 çay bardağı sut 1 paket sıvı krema 300 gram labne Üzeri için 1 kase vişne 4 yemek kaşığı toz şeker 5 yemek kaşığı su 1...
Cevaplar
0
Görüntüleme
19
  • Soru
Çilekli Vanilyalı Pişmeyen Pasta Tanımı İçin Malzemeler Alt tabanı için; 200 gram bisküvi tam tahıl kullandım 100 gram tereyağı Krema için; 250gr mascarpone 200 ml krema 175gr labne peyniri 2 çay bardağı pudra şekeri 1 adet paradiescrem vanilya (Yani pişmeyen puding tozu türkiyede yaşayan...
Cevaplar
0
Görüntüleme
16
  • Soru
Vişneli Browni Tanımı İçin Gereçler 200 gram tereyağı 2,5 paket bitter çikolata (Ülker kullandım) 3 yumurta 1 su bardağından 1 parmak eksik toz şeker Yarım su bardağı un 1 paket vanilya 1 su bardağı kadar vişne (Buzluktan kullandım) Vişneli Browni Tanımı Yapılışı Not EkleTanımı Yazdır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
9
  • Soru
Vişne Soslu 3 Renkli Muhallebi Tanımı İçin Materyaller 1 lt süt 2 tepeleme yemek kaşığı un 2 tepeleme yemek kaşığı mısır nişastası 1/2 (yarım) su bardağı şeker 1 paket vanilya 1 yemek kaşığı tereyağ 1 paket labne peyniri 1 kare paket bitter çikolata Vişne sosu için; 1 paket dondurulmuş vişne 1...
Cevaplar
0
Görüntüleme
17
Üst Alt