Son konular

Yaş Pasta

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Yaş Pasta Tarifi İcin Malzemeler Pandispanya ici:

*3 yumurta
*1 su bardağı şeker
*Yarım cay bardağı sıvı yağ
*Yarım cay bardağı su
*3 yemek kaşığı kakao
*1 paket kabartma tozu
*1 paket vanilya
*1 bucuk su bardağı un

Arası icin:

*1 paket cikolatalı puding
*500 gr sut
*4 tane rocher
*4 tane rafaello

Uzeri icin:

*200 gr cikolata
*1 kutu krema

Yaş Pasta Tarifi Yapılışı
1
*İlk once cikolatayı benmari usulu krema ile eritin Buzdolabına kaldırın, soğusun Yumurta ve şekeri iyice cırpın Diğer 4 malzemeleri de ekleyip karıştırın
*Fazla cırpmadan, 160 derecede 20 dk pişirin (ben kelepceli cukur kalıp kullandım) Pandispanyayı hazırlayalım 3 parcaya bolelim
*Hazırladığımız pudingi aralarına surelim ilk kata rocher cikolataları doğradım ekledim İkinci kata da puding ve rafaelloları doğrayıp ekledim
*Dolaba kaldırın dinlensin Uzeri icin hazırladığımız cikolatalı harcı mikser le 3 dk cırpın Pastamızın uzerini kaplayın ve susleyin Ben ic malzemeleri ile susledim Afiyet olsun

Similar threads

• Soru
Meyveli Pasta Tarifi İcin Malzemeler Pandispanyası icin; *4 adet oda sıcaklığında yumurta *1 su bardağı toz şeker *Yarım cay bardağı ılık su *1 paket kabartma tozu *1 paket vanilya *1 su bardağı + 2 corba kaşığı un *1 fiske tuz Arası icin; *Islatmak icin yarım cay bardağı sut *Hazır paket...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Kolay Pasta Tarifleri Kolay Yaş Pasta Yapılışı imageskolayyaspastatarifleri5ad3ea7f31b1a Bu pasta icin gerekli olan malzemeler: 1 adet hazır pasta keki 1 kase kup şeklinde doğranmış patates 1 su bardağı su 3 corba kaşığı toz şeker Kreması icin ; 1,5 su bardağı sut 1 yumurta sarısı 4 corba...
Cevaplar
0
Görüntüleme
28
  • Soru
Ev Yapımı Yaş Pasta Tarifleri Resimli Ev Yapımı Yaş Pasta Tarifleri Pudinkli Yaş Pasta Tarifi Gerekli Malzemeler 2 yemek kaşığı kakao 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya 4 adet yumurta 1 su bardağı toz şeker 1 su bardağı un 2 yemek kaşığı nışasta Pastanın Kreması İcin Gerekli...
Cevaplar
0
Görüntüleme
22
  • Soru
En Guzel Pastalar Nasıl Yapılır, doğum gunleri icin kolay pasta tarifleri, En Guzel Resimli Pasta Tarifleri En Guzel doğum gunu pastaları Dondurmalı Pasta imagesenguzelresimliyaspastatarifleri5ad460e8ca95e Malzemeler: 3 katlı kakaolu pastaban 1 poşet sade krem şanti 80gr bitter cikolata...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
  • Soru
Cikolatalı Yaş pasta tarifleri Resimli, Cikolatalı Yaş pastalar, Cikolatalı Pasta Malzemeler: 4 adet yumurta 3 fincan un 3 fincan şeker 1 fincan ılık su 1 paket kakao 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya sosu icin: 3 bardak sut 1 paket krem şanti imagesyaspastacikolatalitarifleri5ad40446deac8...
Cevaplar
0
Görüntüleme
34
Üst Alt