Yoğurdu Sevdiren +10

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Uyarı: Bebeğinizin tarifte yer alan malzemelere karşı alerjisi olabileceğinden doktorunuza danıştıktan sonra yedirmenizi oneririz
Yoğurdu Sevdiren +10 Tarifi İcin Malzemeler

*1 tane salatalık
*2 kaşık yoğurt
*1 cimdik nane

Yoğurdu Sevdiren +10 Tarifi Yapılışı
1
*Salatalığı cok kucuk kucuk doğruyoruz
*Uzerine yoğurt ve naneyi ekleyip karıştırıyoruz

Ben bebeğime yoğurdu boyle yedirebildim başka turlu yemiyor bi kac tane dişimiz var eline salatalık verdiğimde severek yediğini gordum yoğurt yediremiyordum denedim ve artık yoğurt yiyoruz deneyin derim

Similar threads

• Soru
Uyarı: Bebeğinizin tarifte yer alan malzemelere karşı alerjisi olabileceğinden doktorunuza danıştıktan sonra yedirmenizi oneririz Yoğurt Sevdiren Bebe Corbası Tarifi İcin Malzemeler *3 5 su bardağı su *1 yemek kaşığı pirinc *1 yumurta sarısı *1 5 yemek kaşığı un *1 su bardağı ev yoğurdu *2...
Cevaplar
0
Görüntüleme
27
  • Soru
Uyarı: Bebeğinizin tarifte yer alan malzemelere karşı alerjisi olabileceğinden doktorunuza danıştıktan sonra yedirmenizi oneririz Tok Tutan Bebek Maması (Zengin Demir İcerikli) Tarifi İcin Malzemeler *2 yemek kaşığı kinoa (haşlanmış suzulmuş) *Yarım olgun yerli muz *1 cimdik toz tarcın *1 corba...
Cevaplar
0
Görüntüleme
29
  • Soru
Uyarı: Bebeğinizin tarifte yer alan malzemelere karşı alerjisi olabileceğinden doktorunuza danıştıktan sonra yedirmenizi oneririz Asya ’nın Yayla Corbası Tarifi İcin Malzemeler *1 cay bardağı pirinc *1 cay bardağı kemik suyu *2 su bardağı sıcak su *2 su bardağı yoğurt *1 cimdik tuz *1 yemek...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Uyarı: Bebeğinizin tarifte yer alan malzemelere karşı alerjisi olabileceğinden doktorunuza danıştıktan sonra yedirmenizi oneririz Bebek Smoothie Tarifi İcin Malzemeler *1 kucuk salatalık *1 kucuk kivi *3 adet keci sutlu bebe biskuvisi *Yarım muz *Yarım elma *1 adet ceviz *1 cay kaşığı pekmez *3...
Cevaplar
0
Görüntüleme
6
  • Soru
Uyarı: Bebeğinizin tarifte yer alan malzemelere karşı alerjisi olabileceğinden doktorunuza danıştıktan sonra yedirmenizi oneririz Ozanımın Nefis Taze Fasulyesi Tarifi İcin Malzemeler *Yarım kilodan daha az taze fasulye *1 patates *1 soğan *2 sarımsak *Cok az salca *isteğe gore 1 domates...
Cevaplar
0
Görüntüleme
5
Üst Alt