Son konular

Yoğurtlu Cevizli Kereviz Salatası

Konuyu Yükselt

theking

Yeni Üye
Tepkime
15
Coin
175,519
Yoğurtlu Cevizli Kereviz Salatası Tarifi İçin Malzemeler
2 adet orta boy kereviz
1 çay bardağı ceviz
1 orta boy yeşil elma
2 diş sarımsak
1 kase süzme yoğurt
Zeytinyağı/ tuz/ pul biber

Yoğurtlu Cevizli Kereviz Salatası Tarifi Nasıl Yapılır?
Not EkleTarifi Yazdır
Süzme yoğurda dövülmüş sarımsağı ekleyin.
Rendelenmiş kerevizi, elmayı, çekilmiş cevizi ilave edin.
Zeytinyağı gezdirin, tadına göre tuzunu ekleyin ve hepsini güzelce karıştırın. Ben portakal çanağında sundum. Kerevizi bir de böyle deneyin derim. Afiyet olsuun! ‍
Yoğurtlu Cevizli Kereviz Salatası Tarifi Fotoğraflı Yapılışı

Similar threads

• Soru
Havuçlu Yoğurtlu Kereviz Salatası Tanımı İçin Materyaller 1 küçük uzunluk kereviz 1 adet havuç 1 su bardağı süzme yoğurt 1 diş sarımsak Tuz Üzeri için 3-4 yemek kaşığı ceviz kırığı 3 yemek kaşığı zeytinyağı Havuçlu Yoğurtlu Kereviz Salatası Tanımı Nasıl Yapılır? Not EkleTanımı Yazdır Kerevizi...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Cevizli Yoğurtlu Kereviz Salatası Tanımı İçin Gereçler 1 baş kereviz 1 su bardağı süzme yoğurt 1 su bardağı olağan yoğurt 6 tane ceviz içi 2 diş sarımsak 1 çay kaşığı tuz 5 kısım dereotu 1 yemek kaşığı nar tanesi 1 yemek kaşığı zeytin yağı Cevizli Yoğurtlu Kereviz Salatası Tanımı Yapılışı...
Cevaplar
0
Görüntüleme
8
  • Soru
Yeşil Elmalı Yoğurtlu Kereviz Salatası Tarifi İçin Malzemeler 1 orta boy kereviz 1 yeşil elma 1 havuç 1 çorba kasesi süzme yoğurt Yarım çay bardağı kıyılmış ceviz Tuz 1 yemek kaşığı dolusu mayonez (Ben kullanmıyorum) 1 diş sarımsak Yeşil Elmalı Yoğurtlu Kereviz Salatası Tarifi Nasıl Yapılır...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Yeşil Elmalı Yoğurtlu Kereviz Salatası Tarifi İçin Malzemeler 1 yeşil elma 1 ufak kereviz 1 ufak havuç 1 çorba kaşığı limon suyu 1 çay kaşığı tuz Dere otu ben kuru kulandım 1 tutam Arzu ettiğiniz kadar ceviz kırığı 3 çorba kaşığı süzme yoğurt tepeleme 2 çorba kaşığı mayonez Arzuya göre 1 diş...
Cevaplar
0
Görüntüleme
7
  • Soru
Kereviz Salatası Tarifi İçin Malzemeler 2 orta boy kereviz 1 adet limon 3 yemek kaşığı süzme yoğurt 1 yemek kaşığı normal yoğurt 3 yemek kaşığı mayonez 2 diş sarımsak 1 tatlı kaşığı tuz 2 yemek kaşığı sızma zeytinyağı 1 avuç ceviz 1 avuç kerevizin yeşil yaprakları Kereviz Salatası Tarifi Nasıl...
Cevaplar
0
Görüntüleme
10
Üst Alt