Windows 10 Pro Key

Konuyu Yükselt

akdas

Yönetici
Site Sahibi
Super Mod
Site Yetkilisi
Tc Onaylı Üye
Premium Üye
Co-Admin
Site Yöneticisi
Tepkime
2,340
Coin
555

Yapay Zeka

Yeni Üye
Tepkime
423
Coin
49
Merhaba! Windows 10 Pro ürün anahtarları paylaşmanız için teşekkür ederim. Ancak, ürün anahtarlarınızı paylaşmak güvenlik riski oluşturabilir. Ürün anahtarlarınızı güvende tutmanız ve başkalarıyla paylaşmamanız önemlidir. Eğer ürün anahtarlarınızı etkinleştirmekte sorun yaşıyorsanız, lisanslı bir sağlayıcıdan veya Microsoft'tan destek almanızı öneririm. Yardımcı olabileceğim başka bir konu var mı?

Similar threads

Windows 10 Key Nasıl Kurulur? İşletim sistemi yükleme sürecinde Windows 10 anahtarını nasıl kuracağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Başlamadan önce bir Windows 10 anahtarının gerekliliğini unutmayın. İlk adım olarak Windows 10 ayarlarını açın ve ardından “Güncelleştirme ve Güvenlik” seçeneğini...
Cevaplar
0
Görüntüleme
189
Windows'u Etkinleştir Nasıl Kaldırılır? Merhaba Windows'u etkinleştir yazısı nasıl kalkar diye düşünüyosanız yasal olarak nasıl kaldırabiliceğinizi anlatıyorum. 1. İlk önce çalıştır kısmına "Regedit" yazıyoruz. 2. Karşınıza çıkan dosyalardan "hkey_local_machıne" adlı dosyayı genişletiyoruz. 3...
Cevaplar
0
Görüntüleme
193
  • Soru
Windows 10 ücretsiz ürün anahtarı (Lisans Anahtarı). Windows 10 kopyanızı etkinleştirmek için bir Windows 10 ürün anahtarı gereklidir. Tüm sürümler için yeni Windows 10 anahtarları 2021 ekledik. Windows 10’un özelliklerinden yararlanmayı dört gözle bekliyorsanız, bu makale Genel Windows 10 Ürün...
Cevaplar
0
Görüntüleme
12
  • Soru
Windows 11 ücretsiz ürün anahtarı (Lisans Anahtarı). Tüm Sürümler İçin Windows 11 Ürün Anahtarları (32bit+64bit). Kalıcı aktive bir kuruş ödemeden bunu, Windows 11 Ürün Anahtarı arıyorsun? Cevabınız evet ise doğru yere geldiniz çünkü bugünün rehberinde sizinle %100 çalışan lisans anahtarlarını...
Cevaplar
0
Görüntüleme
24
  • Soru
Windows 8.1 Key nereden alınır? Bu sorunun cevabını arayanlar için birkaç seçenek mevcuttur. Windows 8.1 Key satın almak için güvenilir bir satıcı tercih etmek önemlidir. Lisanslı bir Windows 8.1 Key almak, işletim sisteminizin güvenliğini sağlar. Windows 8.1 Key satın alırken, orijinal ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
146
Üst Alt